23 / 01 / 2023 Kodu Sisustus

Vannitoa renoveerimine- mida võtta, mida jätta`?

Tekst: Idee ja Lahendus
Fotod: tootjad

Juba mõnda aega kasutuses olnud vannituba võib vajada värskendust. Kui sa ei ole valmis võtma ette midagi töömahukat, nagu plaatide vahetus või nende katmine näiteks mikrotsemendiga, siis on võimalik ka lihtsamalt värskust luua.

Modernne puitmööbel

Vaheta välja segisti

Miks mitte lisada vannitoale moodsat tunnetust mattmustade segistite ja aksessuaaridega? Või sobib ehk sinu vannitoa sisuga hoopis kuldne toon? Kui jääd kroomi juurde, siis äkki tasub n-ö tavaduši asemel paigaldada moodne ümara vormiga vihmadušš?

Uus peegelkapp

Kodukujundusele pühendatud veebilehe Houzz.com uuring ütleb, et 77% kodurenoveerijatest vahetab välja peegelkapi ning valib sellise, millele on valgustus juba sisse ehitatud. See muudab vannitoa valgustuse hubasemaks ning võib olla kasutusel ka näiteks öise valgusena.

Vannisein

Kui sinu kodus on näiteks ainult vann (ilma eraldi dušinurgata), kuid sa ei soovi enam vannikardinat kasutada, siis on vannisein stiilne ja puhas lahendus, mida kasutada.

Värviline kraanikauss

Järjest enam suhtutakse vannituppa kui ruumi omaette. See ei tohiks olla vaid igav pesuruum, vaid peaks pakkuma eraldi elamust. Miks mitte lisada särtsu näiteks värvilise kraanikausiga?

VANNITUBA.EE- nüüd poole rohkem näidiseid! Vannituba.ee vannitoasalong on Järve Keskuses tegutsenud juba üle 8 aasta. Nüüd asub eraldi sissepääsuga 150m2 salong Järve Keskuse hoovipoolses osas (kohe Tööriistamarketi taga). Parkida saab ukse ees. Kohapeal on tutvumiseks olemas rohkelt erinevaid näidiseid.

Jaga