Järve Keskus – suurim kodu- ja sisustuskaupade keskus Eestis

Meil on ligi 30 kodu-ja sisustuskauplust!

Järve Keskus avas uksed oma külastajale 2002. aastal ning alates sellest ajast oleme olnud linna armastatuim kodu- ja sisustuskeskus ning piirkonna kindel lemmik. Kogu tegutsemisaja on keskusel olnud kindel fookus – kodu ja pere, sest just need on valdkonnad inimese elus, mis päriselt loevad!

Oleme Eesti suurim- kodu ja sisustuskeskus. Meie keskusest leiad pea 30 kodu ja sisustuskauplust. Oleme igati erilised, sest just siit leiad Aatriumi Sisustuskaubamaja, Unoliki, Rave Mööbli, Skano Home ja Saunamaailma ainuesinduskauplused Tallinnas ning linna suurima Selveri ja Tööriistamarketi ning piirkonna ainukeses Seiklusmaa.

Loomulikult, nii nagu ühest korralikust keskusest ikka, leiad ka meilt vabaaja- ja spordikaupu, jalatseid, rõivad, lastetarbeid, erinevaid toidukohti ning igapäevateenuseid.

Meile oled sa alati oodatud!

Järve Keskus

Ema ja lapse tuba

Järve Keskuses on Ema ja lapse mähkimistuba koos väikelaste tualetiga. Mähkimistuba asub keskuses teisel korrusel. Leia ema ja lapse toa asukoht majajuhilt siin.

Mänguväljak

Lastega pered on meile väga oodatud. Mänguväljak lastele asub keskuses teisel korrusel. Istumisala just sulle on loodud selleks, et vaadata seda pealt, sest last järelevalveta jätta pole hea mõte.  

Puhkenurk

Puhkenurga leiad keskuses teiselt korruselt laste mänguväljaku juurest. Võta aeg maha ja joo tass head kohvi, vahel lihtsalt on nii hea niisama ka olla.

Tualetid

Tualetid asuvad keskuse I ja II korrusel. Invatualetid ja väikelaste tualetid leiate keskuse teiselt korruselt.

Vaata tualettide asukohti majajuhil siin.

Parkimine

Järve Keskuses on kokku 900 parkimiskohta, mis asuvad maa-aluses parklas 0 korrusel ja keskuse ees olevas väliparklas. Väliparklast leiate ka suuremad erimärgistusega parkimiskohad. Parkimiskohad erivajadustega külastajatele ning peredele leiate keskuses kõikidest parklatest. Parkimine Järve Keskuses on 3h tasuta.

Maa-alune parkimine

Maa-alune parkimine asub keskuses 0 korrusel. Maa-alune parkimine on parim, kui soovite külastada keskuses sisustuskauplusi, kuna sissepääs maa-alusest parklast keskusesse avaneb kell 10.00. Maa-alune parkla on avatud 8:00-23:00. Parkimine maa-aluses parklas on samuti 3h tasuta.

Elektriautode laadimine

Järve Keskus toetab elektriautodega sõitmist, sest tegemist on keskkonda säästva sõiduvahendiga. Seetõttu on ka meie keskuses võimalus kiirlaadida elektriautosid.

Elektriautode kiirlaadimispunkt asub Järve Keskuse maa-aluses parklas.

Erivajadustega külastaja

Erivajadustega külastajale leiab tualetid teiselt korruselt. Teisele korrusela saab liftiga, Järve Keskuses on kokku kaks lifti.

Internet

Järve Keskuse kõikides restoranides on külastajatele Wi-Fi internetiühendus tasuta. Küsi parooli klienditeenindajalt.

Sularaha automaadid

ärve Keskuses on LHV, Luminori, SEB ning Swedbanki sularahaautomaadid. Vaata asukohti majajuhil SIIN.

Postkontor

Järve Keskuse esimesel korrusel asub Omniva postkontor, mis võimaldab teha kõiki postitoimetusi mugavalt ühes kohas. Saada ning võta vastu kirju ja pakke, telli ajalehti ja -kirju, sõlmi erinevaid teenuslepinguid, osta loteriipileteid, aja rahaasju ja palju muud

Pakiautomaadid

Hästi ligipääsetava asukoha tõttu on Järve Keskus paljude jaoks eelistatud pakkide kättesaamise punkt. Järve Keskuses asuvad Omniva, Itella Smartpost ja DPD pakiautomaadid. Vaata asukohti majajuhil SIIN.

Järve Keskus

Reklaami Järve Keskuses

Järve Keskusel on aastas 4,1 miljonit külastajat. Pindasid, kus oma toodet või teenust reklaamida on mitmeid. Vali välja sobivamad ja ole meie külastajate jaosk nähtav!

Järve Keskuses on 30 kodu- ja sisustuskauplust! Tule külla!

Loo enda moodi sisustatud kodu

Loe nõuandeid ja nippe