23 / 11 / 2021 Kodu Sisustus

Urbanistlik vannituba

Allikas: Idee ja Lahendus 2021

See ruum saab tihti vähe tähelepanu, kuna täidab praktilist eesmärki. See võib olla aga omaette väljendus sisekujunduskirest ning miks mitte teha sellest hoopis koduspaa.

Värvi seinad

Klassikaliselt on vannitoa seinad ja põrand plaaditud ja see mõjub … nagu pesuruum. Värvitud seinad ning plaadid vaid märgalade ümber on hoopis väljapeetum lahendus.

Soovitame enne pintsli haaramist igaks juhuks eksperdiga nõu pidada. Uusarendustes ei lubata selliseid lahendusi tihti teha või neid tehes ei kaeta võimalikku kahju garantii korras.

Pildid seina

Kui sa pole mõelnud kunstile vannitoas, on viimane aeg seda teha. Ehk ei ole mõistlik kõige kallimaid teoseid pesuruumi viia, kuid näiteks galeriisein, mis on kaetud erinevate printide või reprodega, mõjub hubaselt.

Kroom, kuldne, must …

Kõige soodsamad segistid on mõistagi kroomist, kuid juba on päris palju erinevast hinnaklassist valikuid ka mustadele ning kuldsetele segistitele. Võib-olla saad kiire värskenduskuuri teha just segistite vahetamisega.

Terratso

Kõige soodsamad segistid on mõistagi kroomist. Kui oled renoveerimas või planeerid vannituba uues hoones, siis plaadivalik on kindlasti väga oluline. Praegu on väga moodne ja sisearhitektide lemmik terrazzo. See oli tegelikult populaarne 1970.–1980. aastatel ning enne seda juba vanadel aegadel Itaalias, mil marmormööbel oli hinnas. Sellest tekkis palju jääke, mida hakati põrandatesse valama..

Detailides peitub võlu

Kõige soodsamad segistid on mõistagi kroomist. Vaasid, taimed, kaunid purgikesed – poodides on tänapäeval tohutu valik elemente, mis aitavad su vannitoa muuta praktilisest pesuruumist minispaaks.

Kohalik valik

Järve Keskuse poodidest leiad valiku tooteid, mis aitavad sul vannitoale uue näo anda.

Akrüülvann Paa Aria 1408.50€ (Vannituba.ee)
Ravak vann City Slim 449€ (Vannituba.ee)
Besco istevann Aria Rehab 157.70€ (Vannituba.ee)

Võimalik soetada ka Besco BeSafe kattega!

Vannitoamatt 17.47€ (Hemtex)
Pesukott 20.97€ (Hemtex)
Vannitoa tarvikute komplekt 17.47€ (Hemtex)
Froteerätik 5.99€ (Koduekstra)
Vaas 20.20€ (Apelsin)
Wc-hari Granit must 23.95€ (Aatrium)

Jaga