07 / 04 / 2021 Kodu Sisustus

Siinid kaasaegsetes eluruumides

Idee ja Lahendus
Fotod: Hektor LIght

Valgustuse hea planeerimise tähtsust ei pea kodusisustamise puhul ilmselt rõhutama, kuna see loob kodutunde ning rõhutab just seda, millesse disaini puhul oled panustanud. Üks efektiivne viis selleks on siinide kasutamine.

Kui varem kasutati siine ja siinivalgusteid peamiselt ühiskondlikes ruumides, siis nüüd on need leidnud tee ka kodudesse. Peamised põhjused on siinivalgustite atraktiivne väljanägemine ning nende abil efektiivne valgustamine. Leedtehnoloogia kiire areng võimaldab luua äärmiselt õhukesi. minimalistliku joonega dekoratiivseid siine ja sinna paigutatud valgusteid. Siine on nii ühe-kui kolmefaasilisi. Viimaseid on võimalik grupiti lülitama panna.

Ühefaasilised siinid tunneb ära nende eriti kitsa mõõdu järgi. Näiteks saksa firma SLV ühefaaasiline siin on juba komplektne toode, mis koosneb kahest meetrisest siinist, ühest vahelülist, kahest lõputükist, kolmest valgustist Puri, kolmest leedlambist ja kolmest dekoratiivrõngast.  Nägusale ühefaasilisele siinile saab lisada erinevaid suunavaid kohtvalgusteid ning erinevate pinnakatete ja kujudega rippvalgusteid.

Et luua isikupärane kooslus on võimalus siinide süsteem ise komplekteerida.

Selle tarbeks peaksid läbi mõtlema, kas on vaja suundvalgust või üldvalgust, kui suur ja kõrge on ruum, kas seina -ja laepinnakatted on heledad või tumedad ning millise disaini ja võimsusega valgusteid soovid. Sellest lähtuvalt saab komplekteerida valgustite ja siinide arvu.

KUHU SOBIVAD SIINID?

Siinisüsteemid sobivad hästi suurtesse ja kõrgetesse ruumidesse, kuna süsteemi abil saab kogu ruumi ulatuses luua hea valguse.

MIKS KASUTADA SIINE?

Kui vajad abi, siis Hektor Light meeskond aitab siinilahenduse leidmisel. Laias valikus kvaliteetseid siinvalgusteid leiad Hektor Light kauplusest. 

Jaga