Sensobuss ootab sind 11.06 Järve Keskuse parklas

Selleks, et astuda taas samm edasi tarbijate vajaduste ja harjumuste avastamise suunas, on mobiilne sensoorne labor Puratos Sensobus selleks ideaalne.

Laupäeval, 11. juunil külastab Puratos Sensobus Balti riikide marsruudi käigus ka Tallinnat.

11. juunil asub Puratose Sensobus Järve Keskuse autoparklas ja pakub külastajatele võimalust kella 10:00st kuni 18:00ni mobiilset laborit külastada. Laboris saab suhelda erinevate inimestega, maitsta mitmeid erinevaid uudseid tooteid ja selle põhjal saavad tarbijad teha valiku, mida eelistatakse. Labori külastajatel on seega võimalus testida ja hinnata tulevasi valmistooteid kohalikul turul, mis omakorda annab tootjatele infot ja juhiseid tootearendusteks tulevikus.

Mis on Sensobus?

Sensobus on sensoorse analüüsi tööriist, mille Puratos Group tõi ülemaailmselt turule 2005. aastal. Tegemist on hästi varustatud sensoorse analüüsilaboriga ratastel, mis testib tarbimiseelistusi kohalikul turul.

Kuidas see töötab?

Sensobus on varustatud 8 individuaalse sensoorse analüüsi seadmega, kus iga tarbija saab vastata tarbijakäitumise ja -hoiakutega seotud küsimustele ning testida ja hinnata tootevalikut teatud parameetrite järgi.

KOHTUME JUBA HOMME SENSOBUSSIS!