K - P 10.-14. august

Maja täis erakordselt häid hindu ja külaliskauplejaid!

K-P keskuse I korrusel suur Ostubuumi laat, kõik meie lemmikud on kohal!

Haara maitsev pirukas kaasa 30% soodsamalt!

Lõhnava ja maitsva piruka küpsetamine pole keeruline – iga endast lugupidav perenaine teeb seda hindele viis. Kui aga aega napib on sellises olukorras loogiline pöörduda Pirogoff´´i poole!

Pirogoff pagarilett asub Selveri vastas ning nende pakutavate soolaste, kui ka magusate pirukate valik on meeletult lai ja mitmekülgne.

OSTUBUUMI vältel on kõik soolased ja magusad pirukad -30%.

Lõhe-spinatipirukas
Vaarika valge sokolaadi pirukas
Pirukas mustade sõstarde ja vanillikreemiga

OSTUBUUMIhitid!

OSTUBUUMI külastaja meelespea!

Hea Ostubuumi külastaja, meil on heameel, et tuled meile külla, et saada osa meie superpakkumistest. Et sinu osturõõm püsiks, tuletame sulle meelde et:

kui tunned ennast haigena, siis jää parem koju;
kui tuled Ostubuumile, siis kindlasti desinfitseeri käed nii keskusesse sisenedes kui ka pärast arveldamist. Järve Keskuses on kokku 8 desinfitseerimispunkti. Desinfitseerimisvahendid leiad ka igast Järve Keskuse kauplusest.

Meil on päris suur keskus, siit leiad lausa 100 kauplust ja teenindusasutust, seega sul on piisavalt ruumi, et hoida teiste külastajatega 2 meetrist vahet. Kui sul on kaasas mask, siis kanna seda julgesti. Kui veidikene siiski pelgad, aga ikka tahad tulla, tule pigem hommikupoole, siis on vähem rahvast.