26 / 03 / 2024 Kodu Sisustus

Nutikas planeerimine

Tekst: Idee & Lahendus
Fotod: Shutterstock, tootjad

Täna allkirjastame dokumente, tellime toitu ning rendime autot veebi aplikatsioonide kaudu. Ka kodu disainimiseks on online-abilised olemas. Reastame üles need, millest sul kasu võiks olla.

Sketch Up

See on Google’i äpp ning äärmiselt palju kasutuses kõikide professionaalide seas. Enne 3D-jooniste maailma hüppamist vaata läbi õppevideod, siis peaksid olema valmis oma kodu kujundama. Saad joonistada nii ruume kui ka esemeid eraldi. Tasuline versioon on tööriist spetsialistidele, kuid tasuta versioon peaks katma lihtsamad vajadused.

MagicPlan

MagicPlan töötab nii, et pildistad ruumid ning äpp teeb seejärel ära raskema töö, pannes kaamerast saadud mõõdud plaanile. Sinu ülesandeks jääb mööbel sisse tõsta.

Sadolin Visualizer EE

Sul on ruum olemas, kuid ei tea, mis värvi seinu värvida? Seda äppi saab kasutada reaalajas ning valida üle 300 värvitooni seast enda lemmikud. Kombinatsioone luues avastad endale meelepäraseima ning ruumi kõige sobilikuma värviskeemi. Mida suuremad ja puhtamad pinnad, seda parema ettekujutuse saad.

Pantone Connect

Armastad oma aias ilutseva lilleõie tooni või sõbranna kleidi värvi? Sul on vedanud: tänu rakendusele Pantone Connect saad nüüd mõne sekundiga teada nende toonide Pantone värvikoodi. See vahva tööriist sobib ideaalselt nii graafilistele disaineritele kui ka lihtsalt värvihulludele. Tänu äpile saad ka omavahel värve kokku klapitada ja parima koosluse leida.

Pinterest

Ei saa üle ega ümber sellest abilisest, mida kasutavad tänapäeval nii hobikujundajad kui ka spetsialistid. Pole paremat raamatukogu tuhandetest inspiratsioonipiltidest, mille abil ka enda kodu tujutahvel kokku panna. Hea nipp on ka näiteks sisekujundaja jutule minna oma Pinteresti albumitega – nii tekib ka temal hea ülevaade sinu maitsest, valikutest ja eelistustest.

Jaga