29 / 08 / 2022 Kodu Sisustus

Millised mööblilahendused aitavad kodus korda hoida ning näevad samal ajal stiilsed välja?

Millised mööblilahendused on kõige stiilsemad, funktsionaalsemad ja nutikamad? Mis sobiks sinu koju? Täispuitmööbli tootja Eestis, Skano Furniture Factory OÜ, annab nõu.

SKANO CLASSIC- ajastutruu klassika

Skano suurim ja populaarseim tootesari on Skano Classic, mille disain pärineb 19. sajandi lõpu Ameerika Ühendriikidest. Suurem osa sarja tooteid omab ajaloolisi eelkäijaid. Ka Skano Classic tootmisprotsessis kasutatakse samu traditsioonilisi mööblimaterjale nagu sada aastat tagasi: kase täispuit, tislerikilp ja vineer. Kerged, ette-üles ja seejärel riiuli sisse liikuvad klaas- või puitviilungiga uksed hoiavad raamatud tolmuvabad. Unikaalne moodulsüsteem, mis võlub nii oma lihtsuse kui ka elegantsiga, on kergesti komplekteeritav ja piiramatute kombineerimisvõimalustega.

Sarja on täiendatud suure hulga tänapäeva tarbija vajadustest tulenevate funktsionaalsete lahendustega. Valikus olevad peitsi- ja värvitoonid on igaüks oma ainulaadse iseloomuga.

Skano Classic raamaturiiulisüsteem on saavutanud oma populaarsuse tänu lihtsale kombineeritavusele. Riiulimoodulid on tehases kokku monteeritud – elemente saab tõsta üksteise peale või kõrvale ja vajadusel alati täiendada ning ümber paigutada.

Skano Classic riiulimooduleid on võimalik valida nii klaas- kui puituksega. Samuti kuuluvad moodulite kollektsiooni erinevate suurustega sahtlid. Riiulimooduleid on võimalik kombineerida üksikust riiulist esikus kuni tervet tuba täitva raamatukoguni.

Puitpinnad toonitakse peitsimise abil, seejärel kaetakse pinnad kahekordse lakikihiga, mis muudab need vastupidavaks ning kergesti hooldatavaks. Kõik pinnatöötlusvahendid on veepõhised.

Unikaalne üles ja sisse avanev klaasuks hoiab riiulis olevad asjad tolmuvabana ning säilitab seejuures suurepärase ülevaate kõigest, mis riiulis hoiul. Klaasuks on puhastamiseks kergesti eemaldatav. Klassikalised messingnupud lisavad ustele erilise elegantsi. Raamatud kuuluvad raskeimate esemete hulka, mida hoitakse riiulites – kõik riiulimoodulid on konstrueeritud spetsiaalselt raskust kandvateks.

Lisaks tavalisele 87 cm laiusele moodulile on võimalik tellida mooduleid ka lühendatuna, et sisustatava ruumi suuruse või eripära järgi luua sobiv kombinatsioon.

Skano Classic mööblisarja arendades on arvestatud klientide soove, seepärast pakutakse mööblile palju erinevaid kasutusvõimalusi ja omadusi:

Klassikalised sise- ja välisnurgaelemendid aitavad ruumi võimalikult tõhusalt kasutada ja luua silmapaistvaid terviklahendusi.

Valides erinevate viimistlustoonide ning dekoratiivliistude vahel ning kasutades modernseid laeelemente ja sokleid, saab luua klassikaliste riiulitega ka modernse õhkkonna.

Skano Classic mööblisari on rohkem kui riiulisüsteem ja raamatukogu. Peale riiulite leiab kollektsioonist erinevaid kappe, kirjutuslaudu, toole, pöörlevaid riiuleid  jpm.

Nii kodu- kui ka tööruumidesse sobivad kirjutuslauad, mida täiendavad ajastutruud toolid, kombineerituna sobivate kappidega, annavad võimaluse kujundada elegantne kabinet või kodukontor.

Lisaks söögilaudadele sisaldab Classic söögitoa kollektsioon mugavaid toole, mis sobivad teiste kollektsiooni elementidega. Riiulimoodulid sobivad ideaalselt söögitoa väljapanekute jaoks, et hoida oma portselanikomplekti, klaasnõusid või muid söögitoatarvikuid. Kõik söögilauad on pikendatavad.

SKANO CLASSIK SEERIA ABIL SAAD OMA KODUS KORDA LUUA!

VILLINKI tisleritöö meisterlikkus ja tänapäevane tehnoloogia

Villinki mööblisarja väljatöötamisel ühendati traditsioonilise tisleritöö meisterlikkus ja tänapäevane tehnoloogia.

Villinki mööbel aitab sisustada kodu vastavalt muutuvatele vajadustele. Mööblisarja moodulite kombineerimisel võib luua tervikuid, mida on kerge muuta ja täiendada. Mööbel tarnitakse valmismoodulitena, mida saab lihtsalt paigutada üksteise peale ja kõrvale.

Villinki mööbel on valmistatud vastupidavast kase täispuidust. Kõik pinnatöötlusvahendid on veepõhised.

Villinki vitriinid on saadaval kahe erineva sügavusega ning kolme erineva kõrgusega. Villinki vitriini- ja kapimooduleid omavahel kombineerides on võimalik luua TV-alus või kummut, aga ka suur tervet seina täitev riiulisüsteem.

Arvutilaud suurusega on mugav ja praktiline töökoht. Ruumikale, ent õhulisena mõjuvale kirjutuslauale tasub kindlasti lisada ka eraldiseisev ratastel sahtliboks. Tänu pikendatud istmeosale on Villinki toolil kindel ja mugav istuda.

Villinki esikuriiulis püsivad riided alati korralikult nagis ning mütsid riiulil. Riiuli mugava istmeosa alla on peidetud hingedega avanev hoiuruum.

Vastupidavast kasepuidust valmistatud Villinki voodi, öökapp, riidekapp ja peegel loovad magamistoas nauditava terviku. Riidekapp moodustub üksikutest elementidest, mistõttu sobib hästi erinevate kõrgustega tubadesse. Riidekapi sisu võib valida vastavalt vajadusele kas riiulitega või riidepuuhoidjaga. Sahtlimooduleid üksteise peale ladudes tekib kummut, mille sahtlid avanevad täies ulatuses ning sulguvad vaikselt.

Skano Furniture Factory OÜ on täispuitmööbli tootja Eestis, mille tehas asub Pärnus.

Skano kodusalong asub Järve Keskuse 0. korrusel

Jaga