MEEDIAKAART

Ajakiri Idee ja Lahendus on mõeldud meie oma inimestele

Meie lugejale meeldib avastada, reisida, katsetada ja luua endale oma soovidele ja maitsetele vastav kõige parem kodu. Idee ja Lahendusest leiab omale sobiva loo nii nooremapoolne lapsega pere kui ka üksik naisterahvas. Me ei rõhu eksklusiivsusele ja kättesaamatule, samas aga oleme trenditeadlik ja uuendusmeelne. Ajakiri valmib koostöös disainerite, avastajate, loojate ja inspireerijatega.

Kelleni ajakiri Idee ja Lahendus jõuab?

Ajakiri Idee ja Lahendus jõuab lugejani kaks korda aastas. Kevadel ja enne jõule. Ajakirja teemade käsitlus käib käsikäes aastaajaga ja on koostatud sooviga pakkuda lugemist pikema aja jooksul suuremale kõigile sisustushuvilistele.

Võta ühendust

Ajakirja toimetus, kliendikirjad ja tagasiside

turundus@jarvekeskus.ee

Reklaam ajakirjas

Katrin Kase
turundus@jarvekeskus.ee
+372 5346 0976

Ajakirja jõuab TASUTA kõikidesse Tallinna

  • Kohvikutesse
  • Ilusalongidesse, spordiklubidesse
  • Tervisekeskustes, erakliinikutes, loomakliinikutes, hambaravi ja perearsti ooteruumides
  • Järve Keskuse külastajateni

Järve Keskuse kodulehe, uudiskirja ning sotsiaalmeedia vahendusel jõuavad ajakirja lood ka Eestimaa lugejateni. Järve Keskuse kodulehekülge külastab ühes kuus keskmiselt 15 000 inimest, Facebookis on Järve Keskusel üle 10 000 jälgija.

Ajakirjas Idee ja Lahendus ilmunud materjalide kasutamine on lubatud ainult täieliku viitega allikale. Ajakiri ei vastuta reklaamtekstide sisu ega keelekasutuse eest.

Väljaandja: Järve Kaubanduskeskus OÜ
Trükk: AS Kroonpress
Tiraaž: 12 000
Kandepiirkond: Tallinn ja Harjumaa