22 / 02 / 2023 Kodu Sisustus

Kuidas valida mööblit

Allikas: Idee ja Lahendus 2022
Tekst: Unolik
Fotod: Tootja

Iga ruum on eriline ja sisekujunduse maitsed seinast seina. Ruumi sisustades tasub aga meeles pidada, ruum on üks tervik.

TREND! Eritoonides puit kombineeritud musta. valge või halliga. Kollektsioon Bruno laud 755€, kõrge riiul 690€, kummut 830€ ja baaritool Ekliden 205€.

Ruumi planeerimisel on hea järgida ühtset tooni- ja stiilivalikut. Sageli juhtub, et leitakse poest mööbliese, mis meeldib, kuid ei sobi ruumi interjööriga. Siin tulevad appi Unoliki konsultandid. Unolik pakub interjöörilahendusi kogu ruumile.

Omanäolisi ja põnevaid tulemusi saab luua erinevate peitsitoonide ja kangastega. Ka mööbli mõõdud kujundatakse just kliendi vajadusi ja ruumi arvestades. Ei ole välistatud, et erineva seeria toodetest sobitatakse kokku ühtses stiilis terviklik interjöör. Kõik on võimalik! Aastaid on Unoliki moto olnud „Kliendid peavad olema rahul pakutavate tulemustega“. Just seetõttu kuulataksegi alati esmalt kliendi vajadusi, nõustatakse erinevate lahenduste leidmisel ning arvestatakse tellija soovidega.

Bruno laud 755€, Bruno toolid 157€
Solid laud (250 cm) 1320€, Nochi toolid 239€
Alma toolid käetugedega 230€
Alma toolid käepidemeteta 210€

Kõik tooted Unoliki poest, mis asub Järve Keskuse 0-korrusel.

Jaga