12 / 10 / 2021 Kodu Sisustus

Keraamilised plaadid- millised valida?

Allikas: Plaadipunkt

Sisekujundushuvilised teavad, et koju saab värskeid disainituuli tuua just keraamiliste plaatide abil. Neid on saada erineva suuruse, mustri, kuju ja tekstuuriga. Millised on praegu kõige põnevamad valikud?

Julge geomeetria

Tahad Pinteresti-väärilist kodu? Sel juhul otsusta just julge geomeetria kasuks. Need lisavad visuaalselt sügavust, sobides nii vannituppa kui ka kööki või köök-elutuppa.

Maagiline Maroko

Marko stiil on tuntud oma säravate värvide, põneva disaini ja tekstuuride miksimise poolest. Meil on hea meel, et see stiil on jõudnud ka keraamiliste plaatidele. See on moodne, samas ajatu, eriti värvide armastajale. Meile on tavaks panna vannituppa hallid ja valged plaadid, kuid miks mitte lisada värvi ja eksootikat just Maroko stiilis põrandaplaatide abil või kasutada neid hoopis köögi tagaseinal? Hea idee on ka rõhutada üht kohta, näiteks köögisaart, kattes selle eriti põnevate plaatidega. Hea nipp, mustus ei paista mustrilistelt plaatidelt välja.

Leia poest! Plaadipunkt on Eesti üks suuremaid ja vanimaid keraamiliste plaatide ja vannitoa sisustuse müüjaid. Plaadipunkti esindus asub Pärnu maanteel Väike-Järve ärimaja teisel korrusel.

Lille mustrid

Kas lilleline plaat meenutab sulle vanaema kodu või hoopis 90ndaid? Aeg on end kurssi viia stiilsete lillemotiividega, mida leidub praegu keraamikal ohtrasti. Moodsat lillemustrit saad näha ka Tallinnas Noblessneri piirkonnas Lore Bistroos.

Neutraalsed toonid

Kuigi moes on palju värve, ei ole kuhugi kadunud ka klassikalised must, valge, beez ja hall. Samuti on valikus ka neutraalsetes toonides põnevamad mustrid kui varem- näiteks optilised ja goemeetrilised mustrid, mis ei jäta kedagi külmaks.

Mida pidada silmas plaatide valikul?

Jaga