Kebaboom ja Poke Powl, Weekend ja Vino Deli

Meil on suur rõõm teatada, et Järve Keskuses on mitu uut söögikohta ja kauplust. Kõik ikka selleks, et meie kaubavalik kataks kõikide klientide vajadused ning meie restoranidest leiaks igaüks meelepärase toidu valiku.

Kebaboomi menüü põhineb tervisliku kiirtoidu kontseptsioonil, kus kliendid saavad tellitud toidu kätte mõne minutiga. Valik on lihtne, konkreetne ja aus.

Menüüs on orgaaniline döner kebab, mis valmib värskest toorainest. Liha saab tellida spetsiaalselt värskelt valmistatud leiva või durum wrapi vahel, käsitöö friikartulite või salatiga. Loomulikult saab kõiki neid valikuid omavahel vastavalt soovile kombineerida. Kvaliteet on number üks. Ettevalmistuste tarvis on  ehitatud labor, kus valmistatakse ette tooraine.

Hawaii köögist inspireeritud poke kausid on ülimaitsvad ja annavad Sulle jaksu ning energiat pikaks päevaks. Kõik valmib kiirelt ja vahetult otse Sinu silme all – söö kohapeal või võta kaasa ja naudi hiljem. Saab ka tellida koju või kontorisse toidukulleriga. Poke on terviklik #kaussheadtoitu, mis annab täisväärtusliku eine, kus on makrotoitained balansseeritud, palju vitamiine ja värskeid komponente. Kiire ja mugav lahendus kiires elutempos. Poke annab Sulle mõnusa emotsiooni iga kausiga!

UUED RESTORANID OOTAVAD TEID keskus 1. korrusel!

Weekend pakub laia valikut vabaajarõivaid ja spordirõivaid nii naistele, meestele kui lastele. Kaubavalikus on jalatsid kogu perele mitmekülgseks ja kvaliteetseks vaba aja veetmiseks, tööl käimiseks või tervisespordiks. Valikus on tuntud kaubamärgid nagu Tommy Hilfiger, Guess, Tamaris, Nike, Columbia ja palju teisi brände.

Vino Deli on loodud selleks, et rikastada Teie maitsemeeli unikaalsete ja põnevate toodetega.

Meie pühendunud meeskond soovib alati pakkuda Teile parimat teenindust ning kõrgekvaliteedilisi tooteid soodsate hindadega. Meie jaoks on oluline, et iga klient lahkub meie poest rahuloleva ja rõõmsa meeleoluga. Vino Deli viib teid põnevasse veini- ja gurmeemaailma teekonnale!

KUPLUSED asuvad keskuse 1. korrusel ja ootavad Teid külla!