Ilu, Tervis

Pro Optika

Kas tahad näha, kui kaunis on maailm? Meie aitame sind. Pro Optikas oleme keskendunud kvaliteetsele teenusele, et aidata sul saavutada väga head nägemist ja hoida silmade tervist. Meilt leiad parimad kaubamärgid ning optikamaastiku kõige professionaalsemad ja sõbralikumad teenindajad, kes lähenevad igale kliendile individuaalselt.

 

Optomeetria ja optika eeldab täppistööd – selle valdkonna spetsialistiks saamine võtab aega ning seepärast valime oma töötajaid väga hoolikalt. Meie optometristid ja silmaarstid läbivad pidevalt erialaseid koolitusi, et olla kursis uusima tehnoloogiaga, et pakkuda parimat nägemiselamust. Kasutame kvaliteetset ja optikamaailmas tunnustatud tehnikat. Meie ühine eesmärk on sinu hea nägemine. Seega ootame sind kontrolli iga kahe aasta tagant, lapsi aga 1–2 korda aastas.

 

Kliendikeskset teenindust toetab omakorda suurepärane kaubavalik, mille täiendamiseks osaleme igal aastal Euroopa suurimatel optikamessidel Pariisis ja Milanos.

 

Kaubamärgid, mille Pro Optikast leiad: Oakley, Azzaro, Etnia Barcelona, Ana Hickmann, Vanni, Silhouette, Isabel Marant, Ray-Ban, Emporio Armani, Gucci, Chloe, Prada, Polaroid, Tom Ford, Carrera,  David Beckham jpt.

 

Tule meile külla ja lase meie spetsialistidel leida just sinu silmade ja elustiili jaoks parim lahendus.

Näeme siin!

Pro Optika

Kevad peas

Loo enda moodi sisustatud kodu

Loe nõuandeid ja nippe