Järve Keskuses asuv Hemtex on põhjamaine kodusisustuse jaemüügikett, mille kauplused asuvad nii Eestis, Soomes kui Rootsis. Hemtex esindab skandinaavialikku kodustiili ning esitleb nii aktuaalseid sisustustrende kui ka ajatuid lahendusi.

Oleme teejuhiks sinu kodu sisustamisel ning pakume terviklahendusi – vajagu uuendamist siis magamistuba, elutuba või köök. Meie tootevalikust leiad kõike võimalikku kardinatest küünaldeni, tekkidest-patjadest voodipesudeni ning lugematul hulgal muud põnevat ja trendikat.

Hemtex lansseerib vahel ka ägedaid koostöökollektsioone. Viimastel aastatel on edukaks osutunud Rootsi kunstniku ja illustraatori Nadja Wedini toredad looma- ja linnumustritega tooted.

Oleme nüüdseks võtnud kasutusele tähistuse ”Vali südamega”, mis tähendab Hemtexi jaoks vastutustundlike valikute tegemist, võttes arvesse ka homset. Meil on turvaline ja jätkusuutlik väärtuste ahel – meie kliendina jõuavad sinuni turvalised ning vastupidavad tooted ning loomulikult hoolitseme ka keskkonna eest.

Hemtex

Loo enda moodi sisustatud kodu

Loe nõuandeid ja nippe