30 / 11 / 2021 Kodu Sisustus

Juues organism tugevaks

Tekst: Idee&Lahendus
Fotod: tootajad

Kiire elutempo juures ei tarbita sageli piisavalt värsket toitu – puuvilju, köögivilju ja juurvilju. Ajapikku võib kehal puudu jääda mõnest olulisest vitamiinist või mineraalainest, mis omakorda võib põhjustada väsimust, keskendumishäireid, probleeme nahaga, juuste kuivust ja palju muud ebameeldivat. Ideaalis peaks inimene vajalikud vitamiinid kätte saama toidust, aga alati pole see võimalik ning vajatakse väikest tuge toidulisanditest.

Turul on palju erinevaid vitamiinijooke ning toidulisandeid – valmis segatud veed, pulbrid, tabletid, kapslid jne. Endale sobiv selgita välja isiklike vajaduste põhjal. Näiteks inimestele, kes peavad päevast päeva mõttetööd tegema, sobib keskendumisele kaasa aitav jook või toidulisand. Toode peaks olema ka maitsev ning lihtsasti tarbitav. Joogipulbrite ning valmis segatud jookide puhul on oht, et tootesse on lisatud suhkrut, mida enamik inimesi siiski ei soovi. Sama kehtib ebavajalike lisaainete kohta: tervislikule toitumisele kaasa aitav toode võiks olla kunstlike värvi- ja lõhnaainete vaba.

Superjook

Bio4You Ökopood pakub uudistootena populaarse Sloveenia brändi Nature’s Finest vitamiinijooke ning superjoogipulbreid.

Kõik tooted on kunstlike värv- ja lõhnaainete vabad. Vitamiinijoogi pulbreid pakume kolme sorti: maasikamaitseline “Immune Support” immuunsuse toetamiseks, ananassimaitseline “Focus” keskendumiseks ning mangomaitseline “Reload” uue energia saamiseks. Joogipulbrid sisaldavad magustajana steviat, mis sobib ka diabeetikutele. Superjoogipulbritest on müügil kaks värskendavat ja klorofüllirikast toodet, mis ei sisalda ühtegi magusainet. “Supergreens Glow” ning “Supergreens Balance” sisaldavad erinevaid supertoite, taimseid valgupulbreid ning looduslikke aroomaineid. Tooted on mõeldud inimestele, kes ei tarbi piisavalt köögivilju. Need on mugavad kasutamiseks kiire elutempo juures, sest neid saab kaasa võtta ning tarbida ka kontoris või mujal. Eelnimetatud joogipulbreid tarbi parima tulemuse saamiseks kuurina.

Vitamiinijoogi valmistamiseks läheb vaja 5 g joogipulbrit, mis tuleb segada 250 ml külma veega. Superjoogi valmistamiseks läheb vaja samuti 5 g joogipulbrit, aga see tuleb segada 100 ml veega

Investeeri termosesse

Parim viis valmis segatud jook endaga kaasa võtta on kasutada roostevabast terasest termospudeleid.

Bio4you Ökopoe valikus on Lakeni termosed Hispaaniast ja Qwetchi termospudelid Prantsusmaalt. Mõlema firma tooted hoiavad jooke külmana 24 tundi ning kuumana 12 tundi. Laken pakub erinevaid pudelikujusid – kitsa või laia suuavaga pudeleid ning spordikorgi ja kõrrega variante. Pudeleid on neljas suuruses – 0,35; 0,5; 0,75 ja 1 liiter. Qwetchi pudelid on klassikalise veepudeli kujuga ning moodsate mustrite ja disainiga. Lisaks joogitermostele leiab valikust toidu- ja teetermosed. Pudelitele pakutakse ka varuosi – kui kõrs vajab väljavahetamist või kork ära kaob, ei pea ostma uut pudelit, vaid saab vajaliku lihtsalt juurde soetada.

Rikkaliku valiku hulgast leiab igaüks endale sobiva vastavalt isiklikele eelistustele. Lisaks kasutusmugavusele on tegemist loodussõbraliku valikuga – vähendades plastiku tarbimist, toetame taaskasutust ning vähendame oma ökoloogilist jalajälge.

Laia suuga roostevaba termospudel 500ml 24€
Jannu spordikorgiga laia suuga roostevaba termospudel 750ml 28€
Roostevaba termospudel 350ml 20€

Lai valik tervisetooteid ootab sind Bio4You poes, mis asub Järve Keskuse 2. korrusel.

Jaga