Expert avab homme Järve Keskuses oma suurima elektroonikapoe

Järve Keskuses saab olema maailma suurima koduelektroonika kauplusketi Expert uue kontseptsiooniga esinduspood, mis laiub koguni 1200 ruutmeetril.

Tegemist on Experdi kõige mastaapsema esinduskauplusega, kus on eriti ulatuslik kaubavalik – siit leiab üle 2800 erineva toote. Ainuüksi riiulipinda on 700 meetri jagu.

Experti Järve esinduskaupluses on Eesti suurim demoaladega kohvitsoon, mis võimaldab maailma juhtivate kaubamärkide Miele, JURA, Saeco, Philips ja DeLonghi tooteid kohapeal testida. Samuti on esinduses kolm nn shop-in-shop (pood poes) kontseptsiooniga ala; valikus on 50 erinevat pliidiplaati, 190 tolmuimejat (sh 40 erinevat robottolmuimejat), üle 50 eri külmiku, üle 80 pesumasina ja laialdaselt TV-, audio- ja IT-seadmeid ning TV-sein, et klient saaks soravalt välja valida sobivaima toote.

Järve Keskus on Eesti suurim kodu- ja sisustuskeskus ning homsest on meil ka Eesti suurim Experti elektroonikakauplus. Experti kauplus on Tallinna ainuke ja suurim kogu piirkonnas, kus on kvaliteetkodutehnika uusimad mudelid ja loodud kõik võimalused selleks, et klient saaks teha enda jaoks parima valiku. Oleme kindlad, et igaühe soovid saavadki täidetud.

Expert koduelektroonika kaupluste kett tegutseb 22 riigis, sh Eestis juba üle 25 aasta. Eestis on kaheksa Experti kauplust ning e-pood.

Järve Keskus on olnud Tallinna armastatuim kodu- ja sisustuskeskus juba 20 aastat. Keskus kuulub Silikaat Gruppi, Eesti kapitalil põhinevasse suurkontserni, mis hõlmab paljude valdkondade juhtivaid ettevõtteid jaekaubandusest ja kinnisvaraarendusest põllumajanduse ning tootmiseni.

OOTAME TEID KÕIKI 25.11 kell 11.00 kaupluse avamisele. Uus ja uhke Expert kauplus asub Järve Keskuse 1.korrusel!