20 / 09 / 2023 Kodu Sisustus

Barbiecore- mitte ainult väikestele tüdrukutele

Allikas: Idee ja Lahendus 2023
Tekst: Idee ja Lahendus
Fotod: Shutterstock, tootjad

Sel suvel linastus film “Barbie”, kus mängivad peaosi Hollywoodi tippnäitlejad Margot Robbie ning Ryan Gosling (Keni rollis), on jõuliselt esile tõstnud roosa värvi ja mitte ainult riietuses. Barbiecore’i nimetust kandev suund on uueks tuuleks ka sisekujundusmaailmas.

Barbiecore on ülinaiselik roosa esteetika, mille teerajajaks on meie lemmiknukk Barbie. See taas avastatud trend tõestab, et Barbie on tõeline kultuuriline ikoon.

Barbiecore esindab kõike säravat ja erksat – rõhk on nätsuroosal ja säraval 80ndate nostalgial. Roosa varjundeid on nii suur valik, mis võimaldab liikuda pehme ja peene mannavahuse roosa suunal, samas lubab olla nii eklektiline ja julge, kui olla söandame. Siin on 6 näpunäidet, kuidas luua oma Barbiest inspireeritud kommivärvi utoopiat.

OLE JULGE

Kui oled valmis “hullu panema”, värvi täielikult roosaks üks sein toas või vali üks dominantne ese. Toonid, mis roosaga hästi klapivad, on akvamariinsinine, kollane ja lavendel.

VÄRVIDEMÄNG

Kui soovid värve mõistlikult doseerida, pane omavahel kokku kolm-neli tooni, millest üks on julge roosa. Näiteks valge mööbel, magenta-roosad padjad, kollane küünal ja neoonsinine kohvilaud.

MIKSI KOKKU

Erinevaid roosasid, näiteks barbiroosat heleroosaga segades saad väga mõnusa mannavahuse interjööri.

MUST+ VALGE+ ROOSA

Segades klassikalisele mustvalgele lahendusele roosat, on tulemuseks ajatu, aga vimkaga interjöör.

LILLELINE

See trend ei hõlma ainult roosasid toone. Ka lillelised motiivid, pehmus ja naiselikud vormid mööbli puhul käivad selle suuna juurde.

DETAILID

Kui sa ei plaani suurt muutust teha, siis pisiasjade abil, nagu kunst, karbikesed, vaasid ja küünlad, saad oma sisemist barbit valla lasta.

Kõik tooted on müügil Aatrium Sisustuskaubamajas

Jaga