18 / 07 / 2022 Kodu Sisustus

Ameerikalik mugavus koju kätte

Allikas: Idee ja Lahendus
Tekst: Charma Kodusalong
Fotod: tootjad

Oleme harjunud recliner-mööblit nägema filmides võib-olla ehk mitte nii kaasaegses võtmes, kuid Ameerika tootja Ashley Furniture valikust leiad selliseid mudeleid, mis sobivad väga kenasti ka modernsema ja minimalistlikuma stiiliga koju.

Mis on üldse recliner-mööbel? Selle omaduseks on selja- ja peatugede liigutamise võimalus. Enamikku selliseid mudeleid saab liigutada täielikku lamamisasendisse või vastavalt enda soovile. On olemas nii mehaanilisi kui ka elektrilisi mudeleid ning seejuures on näiteks osadel elektrilistel mudelitel olemas USB-pordid telefoni laadimiseks, lisavalgustus ja loomulikult on mõlemal juhul väga palju erinevaid mudeleid konsoolide ja panipaikadega.

Ashley Huddle Up panipaigaga recliner diivan € 1,313.00

Panipaikadega seeria Huddle up

Sellel diivanil on palju häid üllatusi: esmalt jalgade juures asuv panipaik, kuhu saab silma alt ära paigutada raamatud, lauamängud ja pudi-padi, mis tihti elutoas kohta otsivad. Lisaks käib selle kolmesel diivanil keskmine seljatugi tegelikult alla, seal sees on topsihoidjad ja lisapanipaigad. Nagu pildilt näha, on olemas ka telefoni laadimiseks vajalikud USB-pordid.

Pehme mööbli seeria Clonmel

Clonmeli mudel on mehaaniline, kuid seda saab tellida ka elektrilisena. See on n-ö tavaline recliner-diivanikomplekt ja üpris minimaalsete, kuid juba täiesti piisavate funktsioonidega, et end elutoas mugavalt tunda. Mehaanilise ja elektrilise diivani vahe on see, et esimese puhul liigub iste keha järgi ja fikseeritud asendeid on 2 (täiesti pikali ja istuv), elektrilise puhul saab aga istet vastavalt oma soovile fikseerida.

Ashley Clonmel 2ne diivan € 1,015.00 – € 1,220.00
Ashley Olsberg Recliner € 638.00

Klassikalisem Recliner Olsberg

Olsbergi recliner-tugitooli puhul on tegemist klassikalise ameerikaliku isendiga. Mehaaniliselt liigutatavad ja õrnalt kiikuvad eksemplarid on seal üpris tavapärased. Sellist tüüpi tugitool ei võta palju ruumi, on silmale ilus vaadata ja samas tagab jällegi mõnusa mugavuse raamatu lugemisel või teleka vaatamisel.

LEIA POEST! Kõik tooted on saadaval Charma Kodusalongis Järve Keskuse 0-korrusel.

Jaga