Parkimine Järve Keskuse parklas 

Alates 01. veebruarist muutub Järve Keskuse territooriumil parkimiskorraldus.  

Ja seda kõike selleks, et soovime Järve keskuse klientidele pakkuda mõnusat ostukogemust, mis autoga külastajatele algab just parkimisega. Sageli on parkimiskohad hõivatud keskust mittekülastavate inimeste poolt ja seetõttu kannatavad meie püsikliendid.

Parkimise algus fikseeritakse kaameratega parklasse sissesõidul. Esimesed 3 tundi on parkimine jätkuvalt tasuta. Tasuta parkimisaja lõppemisel tuleb alustada parkimist parkimis äpi- (näiteks Snabb https://snabb.xyz/ või pargi.ee) või SMS-iga. Hind 3h möödumisel on 0,75€/ 30 min.

Valisime Snabbi parkimiskorralduse kliendi mugavust silmas pidades, kuna see ei nõua ei kella ega parkimisautomaadi kasutamist. Igal sissesõidul registreerib kaamera külastaja autonumbri. Parklas on tasuta parkimiseks 3 tundi, mis peaks olema piisav aeg, et kõik ostud saaks ilusti tehtud. Parkimise tasuta limiit 3h kehtib ühe sissesõidu korra kohta mitte terve päeva. Ehk saad keskust külastades tasuta parkida kolm tundi nii hommikul, lõunal kui õhtul. Kui soovid peatuda pikemalt kui 3h, saad parkimise registreerimiseks kasutada erinevaid parkimise rakendusi.