17 / 06 / 2024 Kodu Sisustus

Aiamööbli trendid 2024

Tekst: Aatrium Sisustuskaubamaja
Fotod: tootjad
Kõik tooted on saadaval Aatrium Sisustuskaubamajas

Inimesed hindavad ja peavad väga oluliseks oma aias ja terrassil veedetud aega ning aina rohkem panustatakse selle kvaliteetsele sisustamisele ja kujundamisele.

Piirid sise- ja välisruumi vahel on meeldivalt segunenud ning ka aiamööbel pole enam ammu lihtsalt laud ja neli tooli. Mööblitootjad ja disainerid täiustavad oma kollektsioone pidevalt mugavamate mudelite ja vastupidavamate materjalidega. Õueala kujundamist ja sobivate toodete leidmist ei tasu jätta aga viimasele hetkele ning ostu tuleks hakata varakult planeerima.

Aatrium Sisustuskaubamajast leiad nii laias valikus ning hinnaklassis värsket ja maitsekat aia- ja terrassimööblit kui ka omanäolisi aksessuaare ja tekstiile, mis loovad hubase ning omanäolise terviku.

2024. aasta väliruumi sisekujundus liigub terviklikuma ja jätkusuutlikuma lähenemise suunas. Märksõnadeks on looduslikud materjalid, energiasäästlikumad lahendused ja keskendumine hubase ning harmoonilise ruumi loomisele. Eesmärk on luua ruum, milles on lihtsalt hea viibida, samuti väliruum ning õueala hubaseks ja esteetiliselt nauditavaks muuta.

Aialaud Bear 749€, aiatool Flow 119€ (Aatrium Sisustuskaubamaja)

Rahulikud toonid

Maalähedased toonid on endiselt olulisel kohal. Beežid, rikkalikult pruunid ja kreemjad murtud valged. Tasakaaluks rahulikele pindadele ja toonidele võib aksessuaaride valikul mängida tugevate tekstuuride ja mustritega, tuues kontrasti ja mitmekülgsust.

2024. aasta Pantone trenditoon on Peach Fuzz, seega miks mitte tuua kevadsuvisel perioodil väliruumi rohkem aktsenti virsikuroosa või julge sinisega.

Pöörlev aiatool Roccas 349€ (Aatrium Sisustuskaubamaja)

Looduslähedus

Taaskasutatavad ja keskkonnasõbralikud materjalid ning lahendused on endiselt moes. See trend on kujunenud pigem eluviisiks, kuid on jätkuvalt oluline meeldetuletus oma valikuid tehes. Vali mööbel, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest või kasuta energiasäästlikke lahendusi. Alati on võimalus ka ise meisterdada!

Aiamööblikomplekt DUO (2 tooli+ laud) 699€ (Aatrium Sisustuskaubamaja)

Hubasus

Väliruum matkib 2024. aastal veel enam eluruumi hubasust. Hea ja kvaliteetne aia- ja terrassimööbel võib kesta õige hoolduse korral väga pikalt ning seega oleks mõistlik soetada mööbel, mis vastab sinu nõuetele ja ootustele. Õigesti valitud mööbel loob rahustava ja tasakaalustava atmosfääri, aitab vähendada stressi ning mõjub hubaselt ja rahustavalt!

Lamamistool Birch 599€ (Aatrium Sisustuskaubamaja)

Funktsionaalsus

Nutikad ja funktsionaalsed lahendused on jätkuvalt kasutuses. See tähendab innovaatilisi ning erinevatele ilmastikuoludele vastupidavaid ja kestvaid materjale.

Jaga