31 / 10 / 2022 Kodu Sisustus

8 põnevat funktsionaalset riiulivalgustit

Info: Hektor Light
Fotod: Tootjad

Hektor Light tutvustab teile riiuliga valgusteid, kus on hea ja mugav nutitelefoni laadida või pisiesemeid käest ära panna. Samas on neil valgustitel USB pesa, kus otse nutiseadmeid laadida.

Seinavalgusti Elamp

See on taustavalguse, lugemislambi ja riiuliga seinavalgusti nimega Elamp firmast LedsC4.Valgusti korpusel on USB- pesa.

Valikus on valge/valgete lülititega, valge/ kuldsete lülititega, must/mustade lülititega ja must/kuldsete lülititega.

Lugemislambi võimsus 2,2W, taustavalgus 9w.Valgusallikad on eraldi lülitatavad.

Efektne riiuliga seinavalgusti Cupolina

Pinnakate valge, must või punakaspruun.
Valgusallikas 6,2W/720lm 2700K Led.

Seinavalgusti Eclip

Omab riiulit ja seinakinnitusel on USB-pesa. Lisaks on valgustil on taustavalgus ja lugemislamp. Mõlemad on eraldi lülitatavad.

Riiuliga seinavalgusti Karpo

2 USB pesaga varustatud seinavalgusti ja riiul. Valgusti alusel on 3-astmeline lüliti. Võimsus 6,6W/390lm 3000K led.

Seinavalgusti Nit

1W lugemislambiga ja USB-pesaga valge seinavalgusti, mille riiuli all on lüliti. Võimalik tellida ka oliivipuu puidust pealsega ning kõigis Ral-värvikaardi toonides.

Valgusti Alfred

Riiul põrandavalgustina. 175 cm kõrgune ning saadaval nii musta kui ka valge pinnakattega.

Rippvalgusti Button

Valgusti, mis sobib sobib tööpinna või töölaua valgustamiseks. Kõik lambid on eraldi hämardatavad sensorlülitist ja neid on võimalik paigaldada omale sobivasse asukohta.
Riiul kannab raskust kuni 30kg ning pinnakate saab olla must, valge või hall. Lisaks on valgusti igast lambist puutetundlik sisse-välja lülitamiseks.

Rippvalgusti Circ

Valgusti, mis saab olla tehishaljastusega. Valgustit on saadaval musta või kuldse rõngaga. Rosett on musta värvi. Valgusti materjal on metall ja kuplid on valmistatud klaasist. Valgusti on dimmerdatav.

Tehishaljastus (D80cm) kuulub komplekti (valgusti ei ole niiskuskindel) ja maksimum raskus võib olla kuni 30kg. Samast sarjast on saadaval ka süvistatava rosetiga, akustilise paneeliga valgustid.

KOKKUVÕTTEKS:

Mainitud seinavalgustid sobivad hästi nii magamistuppa voodi kõrvale kui esikusse, kus mõne eseme, võtme või telefoni saab riiulile käest panna alati kindlasse kohta.

Põrandavalgusti Alfred sobitub erinevatesse ruumidesse, laevalgustid on mõeldud nii söögilaua kohale kööki kui elutuppa.

Jaga