19 / 09 / 2021 Kodu Sisustus

5 nippi, kuidas kodule uus ilme anda

Allikas: Idee ja Lahendus 2021

Tunned, et kodu vajaks kiiret värskendust, aga samas pole palju aega ega suuri summasid selle peale kulutada? Diivaniparadiis tuleb appi kavalate nippidega.

Kavala nipiga toad avaramaks!

Viimasel ajal on paljud sisekujundajad võtnud appi peeglid, et muuta kitsad ruumid visuaalselt avaramaks. Lisaks asendavad peeglid tõhusalt ka seinapilte.

Peeglid alates 49€

Mugavus ennekõike

Kui diivan on istumise all juba täitsa ära kulutatud ja aeg on soetada uus, tasub vaadata just nurgadiivanite valikut, sest olgem ausad – pole midagi mugavamat, kui diivanil niiviisi pikutada, et keegi ei trügi ja poolt ruumi enda alla ei röövi

Nurgadiivan Lusso 1499€
Diivan Miami 899€

Diivani asemel vaheta välja laud

Kui uus diivan jääb su eelarvest välja, saad anda toale uue ilme, vahetades välja hoopis diivanilaua. See on ka lihtne viis, kuidas mõne värske trendiga palju raha kulutamata kaasa minna.

Diivanialauad alates 59€

Uuenda söögituba

Samamoodi, nagu elutuba saab värskendada uue diivanilauaga, võid söögituppa luua uue ilme, vahetades välja söögilauda ümbritsevad toolid. Kui laud juba on pilkuköitva välimusega, eelista lihtsama disainiga toole. Klassikalise ja tagasihoidliku laua juurde võid soetada julgema stiiliga toolid.

Toolid alates 39€
Söögitool Nicky 99€
Söögilaud Woody Graniit 219€

Sügisõhtud terrassil

Ilmad lähevad jahedamaks, kuid päike paistab veel jätkuvalt üsna eredalt ja kõrgelt. Võta värskenduskuur ette ka rõdul või terrassil ning soeta sinna uus ja mugav mööbel, kui sa seda juba kevadel ei teinud.

Aiamööbel Marmaris

Jaga