08 / 07 / 2021 Kodu Sisustus

4 trendi koolilapse toa või kodukontori sisustamiseks

Allikas: Idee ja Lahendus 2021
Tekst: Aatrium Sisustuskaubamaja!

Planeedisõbralik suhtumine

Inimesed on aina enam hakanud hoolima ümbritsevast keskkonnast ja seda ka kodukujunduses. Seega, miks mitte võtta seda arvesse ka kodukontorit sisustades? Composad kontorimööbli sarjad on kombinatsioon ehedast Itaalia disainist ja keskkonnasäästlikust arengust. Mööbel on loodud ümbertöödeldud puitmaterjalidest ning selle tootmisel ei ole üldse uut puitu kasutatud. Composadi kontorimööbli sarjad leiad ainult Aatrium Sisustuskaubamajast!


Riiul Practico
Sahtliboks Practico
Kirjutuslaud Practico
Riiul Mipiace
Kirjutuslaud Mipiace

Modernne interpretatsioon Skandinaavia stiilist

Skandinaavia stiil on lihtsuse ja funktsionaalsuse idülliline kooslus. See võitis eestlaste südamed juba aastaid tagasi, niisiis ei ole ka praegu Skandinaavia stiil kuskile kadunud, vaid lähenemine on muutunud kaasaegsemaks. Klassikaline valge, mis muudab ruumi visuaalselt avaramaks, on kombineeritud kontrasti lisava puitraamistikuga.

Töölaud Helsinki

Riiul Helsinki
Riiul Helsinki
Laekatumba Helsinki

Musta ja puidu kombineerimine

Viimase aja suurim trend kodusisustuses on kombineerida musta värvi erinevate puidutoonidega. Musta tooni elegantsus toob esile puidu soojuse, lisab ruumi sügavust ja kontrasti. Seda võtet saab hästi kasutada ka kodukontoris. Ainult Aatrium Sisustuskaubamajas müügil olev Pronto sari on selleks justkui loodud, sest kollektsiooni kuuluvad eri suuruses lauad ja kapid järgivad just seda trendi.

Laekatumba Pronto
Kirjutuslaud Pronto
Kapp Pronto
Riiul Pronto

Ergonoomilisus

Selleks, et töötamine oleks produktiivne ja sundasenditest tingitud lihaspinged ei vaevaks, on mitu erinevat lahendust. Sun-Flex mööblisarja reguleeritavad arvutilauad on kompaktsed ja sobivad nii koju kui ka kontorisse. Laua reguleerimine on imelihtne, seda saab teha läbi mobiilirakenduse või LCD-ekraaniga juhtpaneelil.

Reguleeritava kõrgusega tasakaalutooli aktiivse istumisfunktsiooni tagab kuplikujuline alus. Sellel istudes sarnaneb keha asend jalgrattasõidu või ratsutamisega, parandades seeläbi rühti ja tugevdades seljalihaseid.

Jalatoe või seisumati kasutamine mõjub hästi jala- ja seljalihastele, mikroliigutused stimuleerivad vereringet jalgades ja hoiavad nii ära väsimuse, valulikkuse ja üldise ebamugavustunde jalgades.

Reguleeritav arvutilaud Sun-Flex Elite
Reguleeritav jalatugi Sun-Flex

Kõik tooted on saadaval Järve Keskuse Aatrium Sisustuskaubamajast!

Jaga