07 / 02 / 2021 Kodu Sisustus

3 nippi vannituppa, kuidas “olme” stiilseks muuta

Allikas: Idee ja Lahendus

Pesukorv vannitoas ei ole kuigi glamuurne vaatepilt ning meenutab perenaisele pidevalt tegemata töid. Anname ideid, kuidas lihtsalt ja kiirelt vannituba stiilseks muuta ning aitame leida sarnased tooted.

Plastikust pesukorvide asemel kasuta mõnusaid riidest korve.

20.83 € Aatrium
7.15 € Aatrium
16.90 € Aatrium

Soeta rätikute jaoks redelriiul, et lisada pesuruumi veidikene omapära. Neid on saadaval lausa igas värvitoonis.

32.00 € Aatrium
32.00 € Aatrium
32.00 € Aatrium

Kui pesuvahendid on silme all laiali, säti need kenadesse korvidesse, kastidesse. Üldmulje kohe korrektsem. Säti riiulile kas või mitu tükki kõrvuti või aseta pesumasinale.

7.64 € Aatrium
4.24 € Aatrium
5.87 € Aatrium

Kui eelistad ECO PESUVAHENDEID, siis Bio4You ökopoest leiad kõik valiku!  

Osta pesuvahend lahtiselt. Kasuta vaid parimaid ja puhtamaid vahendeid oma pere pesu pesemiseks. Bio4You ökopood pakub eriti keskonnasõralikku lahendust- Itaalia tootja Greenproject naturaalsete eeterlike õlidega keskonna- ja nahasõbralikke lahtiseid, kaaluga müüdavaid puhastusvahendeid.

Kõik lahtised puhastusvahendid on ICEA ökosertifikaadiga ning testitud raskemetallide suhtes. Need sisaldavad naturaalseid eeterlikke õlisid mahepõllundusest. Toode on looduslike koostisosadega, mis on saadud mahepõllundusest ning valmistatud jätkusuutlikult, loodust koomamata ning testitud naha- ja keskkonnasõbralikkuse suhtes. Samuti ei testita toodet loomadel.

Külasta Bio4You ökopoodi Järve Keskuses ning haara pesuvahendid koju kaasa. Kui aga eelistad kontaktivabalt ostelda, soeta puhastustooted ohutult SIIT!

Jaga