Avamisajad pühadel

Reklaaminfo

AUTOKOHAD

Auto on reklaampinnana üks silmatorkav ja efektiivne kanal. Järve Keskuses on kolm autokohta, kõik asuvad esimesel korrusel. Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

 

ESITLUSKOHAD

Esitlus on suurepärane viis saada rohkelt külastajate tähelepanu, suhelda inimestega ja anda klientidele võimalus tutvuda teenuse/tootega lähemalt. Järve Keskuses saab teha esitlust rahvarohkes koridoris. Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

 

FLAIERITE JAGAMINE

Flaierite jagamine on personaalne ja tõhus viis reklaami tegemiseks. Vahetu kontakt inimestega loob positiivse alatooni ka reklaamitava vastu. Järve Keskus pakub flaierite jagamist kahe inimese poolt. Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

 

KLAASLIFTI SEIN / KLEEBIS LIFTI KLAASIDEL

Lift on suurepärane koht reklaami jaoks, kui sihtrühm on väikelaste vanemad, eakad, liikumispuudega inimesed või rasedad, sest just nemad kasutavad Järve Selveri lifti kõige rohkem.

Hinnale lisandub kleebise tootmise ja paigaldamise maksumus.

 

KAASPIIRE / KLAASPIIRDED

Järve Keskuse teisele korrusele viiva trepi klaaspiirded on kavalaks reklaami kohaks, sest lisaks trepist kõndijatele jääb reklaam silma ka esimesel korrusel liikujatele.

Hinnale lisandub kleebise tootmise ja paigaldamise maksumus.

 

PLAKATID

Järve Keskuse esimesele korrusel on võimalik paigutada kuus plakatit. Ala on kohtvalgustitega esile tõstetud ja tänu sellele püüab tähelepanu, tekitab huvi ning kutsub lähemalt vaatama. Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

 

PÕRANDAKLEEBISED

Põrandakleebiste võlu seisneb nende silmapaistvuses, eriti koridoride ültpilti vaadates. Põrandakleebiste reklaampinda saab kasutada Järve Keskuse mõlemal korrusel. Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

Hinnale lisandub kleebise tootmise ja paigaldamise maksumus.

 

TREPID / TEPIASTMETE KLEEBISED

Trepiastmete kleebised püüavad trepil kõndija tähelepanu, edastades soovitud reklaamsõnumi.

Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

Hinnale lisandub kleebise tootmise ja paigaldamise maksumus.

 

UKSEKLEEBISED SISSEPÄÄSUDEL

Sissepääsudel olevad uksekleebised püüavad pilku, sest põhimõtteliselt kõik keskuse külastajad näevad neid.

Hinnale lisandub kleebise tootmise ja paigaldamise maksumus ning riiklik reklaamimaks.

 

VITRIIN / VÄLIREKLAAM

Järve Keskuse ja väliparkla vahel asub 3 suurt vitriini, kuhu reklaami paigaldada. Tegemist on kohaga, kus liigub palju inimesi ja efektne reklaam saab palju tähelepanu.

Võimalik on ka erilahendus, võta meiega ühendust ning jaga julgelt oma ideed!

 

Artist Media OÜ:
artist@artist.ee

telef.6177190