Otsid reisikotte või kohvreid, mis oleksid stiilsed, eksklusiivsed ja mõistlikku hinna eest?
Kui Sinu vastus on JAH, siis EASY TRAVEL ootab Sind külla!

Oleme meeskond tublisid professionaale, kes juba alates 2002. aastast teeb kõik endast sõltuva, et muuta reisivate inimeste elu võimalikult lihtsaks ja mugavaks.Hetkeseisuga teenindame kliente viies reisiaksessuaaride poes Tallinnas, ühes Riias ja ühes Vilniuses. Ja muidugi ka meie rahvusvahelist klientuuri läbi internetipoe.

Meie siht on alati olnud pakkuda ainult kõrgekvaliteedilisi, usaldusväärseid ja ilusaid tooteid – reisikaaslasi, mis peavad vastu ja milles võib kindel olla igal reisil. Teine ületähtis eesmärk on kõrgetasemeline, kiire ja professionaalne teenindus, mis hõlmab ka post-sale teenindust. Kliendi rahulolu on meile väga tähtis. Meie kolmas siht on tagada kõrgeklassiliste toodete konkurentsivõime, hoides hinnad võimalikult mõõdukal tasemel!

Üle 18. aasta kogemust kindlustab meie klientidele professionaalse teeninduse ja laia kaubavaliku. Hetkel leidub meie poodides kõige laiem ja ühtlasi parim sortiment reisitarbeid, nahkgalanteriid ja reisiaksessuaare Eestis.
Meie kaubasortimenti kuuluvad tooted maailma parimatelt brandidelt: Rimowa, Tumi, Piquadro, Porsche Design, Strellson, Picard, Eastpak, Antler, Revelation, Gerry Weber, jpt. Hiljuti lisandusid valikusse ka sallid saksa firmalt Fraas, mille 130. aastane ajalugu teeb neist oma valdkonna liidri Saksamaal ja Euroopas.

Easy Travel