Sinu kingikoti aitavad

Järve Keskuses sisustada ...

 

 

Liis Velsker

Spordientusiast ja sisulooja

Jõulud on imeline aeg. Suur trennihunt ja inspireeriv sisulooja Liis on valinud oma lemmikud kingitused, mida pista jõuluvana kingikotti.

 

Merlin Kase

Sotsiaalmeedia sisulooja

"Kingituste tegemine on minu jaoks kui hasartmäng - satun sellest täiesti sõltuvusse ja iga aasta mõtlen, et see aasta võtan rahulikumalt, aga ikka paar päeva enne jõululaupäeva pakin kuuse alla hunniku kingitusi. Üritan muidugi kasutut nodi mitte kinkida, seega panen alati eelnevalt kõrvataha, millest inimesed varem rääkinud on ja lähtun kingituste tegemisel just sellest - kingisaaja rõõm on ka kohe topelt suurem."

 

Helen Tootsi

Raamatu "Minu Los Angeles. Suur ja sõge" autor

"Kõige paremad kingitused elus on need, mida mäletad pikka aega. Tihtilugu pole need asjad, vaid sündmused, mis lugusid toovad või naerma ajavad. Minu lemmikud kingitused on need, mis viivad mind seiklema või pakuvad elamusi, mis kestavad kauem, kui mistahes asi. Olgu selleks lood võõrastest paikadest, uued kohad, mida avastada või maitseelamused."

Johandra-Lisett Iljušin

Fitness-ja toidublogija ning kokaraamatu "Lihtsuse võlu taldrikul" autor

"Jõuludel on minu elus väga tähtis koht. Kuna mulle meeldib väga oma pere ja lähedastega aega veeta, meeldivad traditsioonid ja meeldib kokata - siis sellel ajal aastas saan mitu meeldivat tegevust ühendada. Head toidud pika jõululaua taga oma armsa perega ning kingitused on suur osa täielikust jõulutundest. Minu meelest ei pea kingitused olema hinnalised, pigem peaksid kingitused tulema südamest ning minema kokku kingisaaja vaadete, hobide ja aasta jooksul tehtud vihjetega. Minu kingisoovitused peegeldavad minu lemmiktegevusi."

Kristel Piirioja

Sisekujundaja

"Mulle jõuluaeg väga meeldib. Kodu kaunistamine, kuuse ehtimine, piparkookide küpsetamine loob eriti mõnusa meeleolu. Jõulud on kindlasti koosolemise aeg koos pere ja sõpradega. Armastan ühiseid suuri õhtusööke ning mul on jõulude ajaks selle tarvis eraldi serviis. Igal aastal kirjutame lastega jõuluvanale kirja ja paneme selle posti. Meil ei ole pikki kinkide nimekirju. Tavaliselt tuleb üks kuni kaks soovi lastelt. Kinkideks sobivad minu arvates nii raamatud, mõnusad toidud ja ilusad nõud. Kinkida on tore!" 

 

Sirja Mäekivi

Hemtex Järve Keskuse kaupluse juhataja

"Loo koju talvemeeleolu küünalde ja hubaste aksessuaaridega. Kombineeri omavahel erinevaid lemmiktoone ja jõulumustreid. Pehme hommikumantel, mõnus pleed ja soojad sussid on kindlad abilised külmadel taleveõhtutel. Rõõmsaid pühi ja lennukaid sisustusideid soovib Hemtexi tiim".

 

Agnetha Roosimaa

Sotsiaalmeedia sisulooja

Minimalistliku ja põhjamaiselt väljapeetud kodu omanik Agnetha inspireerib lummavate piltidega oma Instagramis. Nüüd aitab ta teil sisustada kingikotti. Agnetha soovib kõigile hubaseid ja rahulikke jõule ning kõikide soovide täitumist.

 

Kristi Org

Aatrium Sisustuskaubamaja sisekujundaja

Rõõmsameelne Kristi kujundab iga päev põnevaid nurki Aatriumi Sisustuskaubamajas. Järgnevalt on ta valinud Aatriumi poest pidulikult särava kingituste valiku. Sellel aastal on moes palju glamuuri. Too killukese sära ka kingituse saaja koju. 

 

Merlin Miido

Aasta Kodu 2018 Rahva Lemmik ja sisulooja

Aasta Kodu 2018 Rahva Lemmiku tiitlit kandva Merlini kodu on tõeline inspiratsiooniallikas. Nüüd jagab ta hoopis teistsuguseid ideid. Merlin valis praktilised kingitused, mis võiksid sobida iga pereliikme kingikotti. Loodetavasti nii mõnigi teist leiab ka enda lähedastele midagi.

 

Triinu Aruoja

Kodublogija ja sisearhitektuuri tudeng

Eesti parima Kodublogi 2019 III koha tiitlit kandev endine "Naabrist parem" saate osaleja Triinu Aruoja armastab teha praktilisi kingitusi. Triinu jaoks on oluline, et kingitus oleks praktiline, ajatu ja kvaliteetne. Ta soovib teha kingitusi, mida ka päriselt vajatakse ja kasutatakse ning mis panevad silmad särama. 

Jõulude inspiratsioon

Sisekujundaja soovitab: kuidas sisustada kodu enne jõule?

Sisekujundaja Kristi annab nõu, kuidas muuta oma kodu soodsalt hubaseks ja säravaks pühade eel. Lisaks jagab põnevaid soovitusi ja selle aasta trende. Loe lähemalt!

 

Kogu inspiratsiooni: valged jõulud

Kas ootad sel aastal sõpru või sugulasi jõulueelsele õhtu-või hommikusöögile? Anname ideid, kuidas neid seekord pisut teistmoodi vastu võtta. Kogu inspiratsiooni!

 

Jõulukingituste vahemikus 30-50 €

Saabunud  on jõuludeks ettevalmistumise aeg. Pakume välja kingivalikud Järve Keskuse erinevatest poodidest, mis on kasulikud ja aitavad sul mõistlikus eelarves püsida. Avasta taskukohased jõulukingitused!

 

Hoia silm peal särtsakatel trendidel ja Järve Keskuse parimatel pakkumistel