Avamisajad pühadel

Kuidas kujundada kaasaegset kontorit või miks mitte suvist kodukontorit

Aatrium Sisustuskaubamaja uus kontor

Kas töötad pisemat sorti ettevõttes, mis soovib oma ruume värskendada või soovid kujundada suveperioodiks hubast kodukontorit? Anname nõu, millele võiksid enne mõelda.

FUNKTSIONAALSUS

Kõik algab toimivast ruumilahendusest. Erinevate alade planeerimisel võta arvesse, kuidas inimesed töötavad ja milliseid ruume kõige enam kasutavad. Töökeskkond peab aitama kiirelt, mugavalt ja lihtsalt tööd teha. Hea tulemus sünnib aga tänu heale koostööle, konsulteeri võimalusel kindlasti spetsialistiga.

INNOVAATILISUS

Kaasaegne kontor on firma visiitkaart ja nägu. Õigesti sisustatud töökeskkond aitab tagada suurema efektiivsuse, motiveerib töötama ja loob inspireeriva töise atmosfääri ning muuda ettevõtte konkurentsivõimeliseks.

ERGONOOMILISUS

Töölaud ja -tool on ühed olulisemad töövahendid. Korralik töötool ja -laud on disainitud spetsiaalselt nõudliku töökeskonna tarbeks. Soovitatav on investeerida rohkem, sest õigel töötoolil on produktiivsusele suur mõju. Töölaud ja -tool võiks olla reguleeritavad, nii saab lihtsalt ja kiirelt kohandada töökoha vastavavalt vajadusele ning muuta tööasendit, parandades ja toetades rühti.

VALGUSTUS

Nii üld- kui ka kohtvalgustus peaksid olema hästi läbimõeldud. Ideaalis ei tohiks ruumidest puududa ka loomulik valgus. Lisaks üldvalgusele saab kirsina tordile lisada mõne efektse disainivalgusti või hoopis neoonkirja. Spetsialistid soovitavad paremakäelistel asetada laualamp vasakule ja vastupidi, et vältida lauale tekkivaid varje.

MÄNGULISUS

Olgu kontori südameks kas köök, puhkenurk või mõni muu ruum, mis või omada mitut funktsiooni- see võiks olla sisustatud selliselt, et kõik töötajad saaksid hetkeks vaheldust oma tööelule.

Hubasust ja mõnusat inspireerivat atmosfääri saab lisada kindlasti vabamas vormis mööbliga, valgustusega, taimedega või miks mitte vana hea pinksilauaga. Mõtle kindlasti out-of-box-lahendustele, mis ei tähenda alati väga suurt eelarvet. Mõelda võib veel ka privaatsele telefonikuubikule, lemmikloomade ja laste peale.

LEIA SARNASED TOOTED OMA KONTORISSE AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJAST

 

Allikas: Idee ja Lahendus
Tekst: Kristi Org (aatrium Sisustuskaubamaja)
Fotod: Maris Tomba ja tootjad

Kõik uudised

Viimased uudised Uudiste arhiiv

Top 7 ehet, mida kinkida koolilõpetajale

Top 7 ehet, mida kinkida koolilõpetajale

Miks just ehteid kinkida? Ehted on ajatud ning nendega jääb alati kaasas käima oma lugu. Siit leiab mõned kingiideed, mis kindlasti värskel koolilõpetajal silmad särama paneb.

Loe edasi

9 nippi, kuidas lihtsate võtetega “linnaaednikuks” hakata

9 nippi, kuidas lihtsate võtetega “linnaaednikuks” hakata

Urban-aiandus on uusim trend, ka pisikeste kodude omanike seas. Anname ideid, kuidas lihtsate võtetega ka ise "linnaaednikuks" hakata.

Loe edasi

3 tegevust, mida tasub suveajal nautida

3 tegevust, mida tasub suveajal nautida

Üürikest suve peab nautima iga päev! Sumeda suve juurde kuulub kvaliteetsel grillil valmistatud hõrk toit, koduaias chillimine ning põnevad matkad.

Loe edasi

Mida tervislikku haarata kommi asemel?

Mida tervislikku haarata kommi asemel?

Kes meist ei teaks, et tervislikum toitumine toob kaasa hea enesetunde ja mõnusalt energiat. Valisime koostöös Selveriga välja maitsvad ja funktsionaalsed supertoidusegud, millega päeva jooksul akusid laadida.

Loe edasi

Funktsionaalne õuevalgustus

Funktsionaalne õuevalgustus

Muidugi on tähtis valgus meie toas, kuid ka õueala võiks olla kaunilt valgustatud. Eelkõige aitab aia valgustamine luua turvatunnet, näitab pimedas kätte liikumise trajektoorid ja olulised kohad, nagu majja sisenemine, värav, uksekell jne.

Loe edasi

Berrystop marjamüügiletid ootavad

Berrystop marjamüügiletid ootavad

18.05.2021

Järve Keskuses on avatud lausa kolm marjamüügipunkti- kõik selleks, et magusad marjad ei jääks kellelgi kahe silma vahele.
Berrystop – see on marjakaupluste võrgustik, mis pakub parima kvaliteediga marju hoolikalt valitud kasvatajatelt üle terve Euroopa.

Loe edasi

Kõik terrassi ja aialilled lilletelgist

Kõik terrassi ja aialilled lilletelgist

14.05.2021

Tori Lilleaia lilletelk ootab teid homme, 15.mail kell 12-18 Järve Keskuse õuealal, ikka selleks, et saaksite kõik kevad-suvised lilled mugavalt ühest kohast soetada.

Loe edasi

Horret Junior nüüd Järve Keskuses

Horret Junior nüüd Järve Keskuses

11.05.2021

Horret Junior on brändirõivaste kauplus, mille valikus olevad tooted on mõeldud vaid lastele! Kauplusest leiad erinevate tuntud kaubamärgide rõivaid nii tüdrukutele kui ka poistele.

Loe edasi

Kuidas sisustada kodu, kus on hea olla

Kuidas sisustada kodu, kus on hea olla

Soetades korterit uusarendusse, võivad valged seinad ja lage ruum tekitada nii elevust kui ka ärevust: kuidas muuta see tühi "karp" tõeliseks koduks?

Loe edasi

Rave Mööbel laienes

Rave Mööbel laienes

04.05.2021

Alates eilsest on Järve Keskuse RAVE Mööbli esindussalong avatud ning suurem kui varem.

Loe edasi