Avamisajad pühadel

8 nippi, mis muudavad magamistoa mõnusaks

Kui üks ruum meie kodus peab olema mõnus ja hubane, siis see on magamistuba. Magamistuba on ruum, kus end pärast pikka tööpäeva laadida. See on justkui püha paik, mis peaks aitama melust väljuda ning aja maha võtta.

8 NIPPI, KUIDAS MUUTA MAGAMISTUBA MÕNUSAKS:

● Lisa magamistuppa maiseid toone, nagu helepruunid, beežid, mis on inspireeritud loodusest. Magamistuba peaks olema ruum, kus saad pikali visata ja raamatut lugeda, ilma et peaksid olema mures, et toa segamini ajad.

● Kui sul on väga väike magamistuba, eelista pigem neutraalset tooni. See on rahustav ja aitab ruumil suuremana mõjuda.

● Võta endale toakaaslased – taimed. Need teevad sulle igal öösel mõnusa hapnikurikka kallistuse.

● Pisut boheemlasliku, kunstipärase fiilingu saavutamiseks loobu kappidest ja kummutitest. Pane asjad näiteks vildist korvidesse, lao raamatud voodi kõrvale virna ja kasuta neid öölauakesena.

● Lisa huvitav kunstipärane ese. Kas oled kuulnud, et makramee on taas moes? Miks mitte panna voodi kohale seinale rippuma üks uhke käsitööteos? Või siis lase seinale trükkida foto – näiteks oma lemmiklinnast. Uinumine Brooklyni silla all on inspireeriv.

● Oled suur hotellidisaini austaja? Loo täiesti valge esteetika säravvalgete linade ja rohkete patjade abil. Aktsendiks võiks olla üks värviline ese.

● Vaibad! Pole midagi paremat kui astuda hommikul pehmele vaipkattele, eriti kui sul ei ole põrandakütet.

● Tume puit mõjub magamistoas väga luksuslikuna, nagu segaks piima kohvi sisse.

Lisaks magamistoa kujundusele on täisväärtuslikuks puhkamiseks vajalik hea uni. Kahjuks on paljudel tänapäeval sellega probleeme. Järve Keskusest leiad kvaliteetsed voodid, madrtasid, kummutid, pleedid ja padjad, mis tagavad sulle hea une.

KONTINENTAALVOODI

Jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi on mugavust hindavate inimeste absoluutne lemmik erakordse lahenduse poolest. Kontinentaalvoodi koosneb kolmest osast, millest alusvoodi moodustavad kaks kušetti ja ülemise osa vedrumadrats. Selline voodi ülesehitus loob mugava toestuse inimkehale, mis muudab jenkkivoodi mugavuse tippklassiks.

Sleepwelli Black sarja kontinentaalvoodi – Aatrium 1056 € 

INVESTEERI MADRATSISSE, MIS TAGAB HEA UNE
Inimestel on erinevad arusaamad mugavusest. Enne uue madratsi valimist mõtle läbi, kas eelistad pehmet või jäika. Lisaks tasub arvesse võta materjalid ja magamisasend. Järve Keskuses on näiteks saadaval nii mäluvahust kvaliteetsed Dormeo madratsid kui ka Sleepwelli vedrumadratsid.

Dormeo madrats – Dormeo 399

PADI, MIS SOBIB SINU MAGAMISASENDIGA
Õige padja valikuga tagad õige kehahoiaku kogu puhkamise ajaks. Järve Keskusest leiab traditsioonilisi patju neile, kes tahavad tõeliselt head patja. On olemas ka ortopeedilised, spetsiaalse kujuga padjad, mis tegelevad konkreetse probleemiga. Kas teadsid, et õige magamisasend on külili või selili? Kõhuli tegelikult magada ei tohi, sest südamel on koormus. Suure valiku patju leiad Dormeost, Aatriumist, Hemtexist, Dreamlandist ja Familon kauplustest. Leia see õige ja puhka korralikult välja.

Klassikaline padi Siena – Dormeo 19,90 €

NAHASÕBRALIKUD VOODILINAD
Linad ei tohi kindlasti olla sünteetilised, sest ajavad higistama, mis omakorda segab und. Tasub eelistada puuvillast või satiinist voodipesu ning linasid. Need lasevad nahal hingata ja tänu heale kvaliteedile ei muutu topiliseks. Kauni ja kvaliteetse valiku voodipesu leiad Hemtexist ja Familon poest.

Satiinist voodipesu – Hemtex 54,95

PIMENDAVAD KARDINAD TAGAVAD HEA UNE

Linnas on ööpäevaringselt palju valgust. Olgu siis tegu päevavalguse või tänavavalgustusega on see üks faktor, mis võib segada sinu unekvaliteeti. Kui rulood ei sobi sinu interjööri, siis tasub valida paksust materjalist valgust mitte läbilaskvad Hemtexi kardinad.

Pimendavad kardinad – Hemtex 54,95

Kõik uudised

Viimased uudised Uudiste arhiiv

Kuidas valida koolilapse lauavalgustit?

Kuidas valida koolilapse lauavalgustit?

Laualambi valikul peaks teadma millele tähelepanu pöörata, sest õige laualamp tagab silma tervise. Lapse kirjutuslaua valgustus on palju olulisem kui me aimatagi oskame. Valgus mõjutab paljuski õppimisvõimet ja heaolu.

Loe edasi

Millest lähtuda kardinate valimisel?

Millest lähtuda kardinate valimisel?

Kardinalahendus on tavaliselt viimane valik ruumi valmimisel, kus otsustatakse lõplikult, milline interjöör saab kodus olema. Kardinate vastutusrikas ülesanne on sobitada kokku ühtseks tervikuks kõik ruumis olevad elemendid ehk kogu interjöör omavahel tasakaalustada.

Loe edasi

Meblik mööblisalong aitab lapse tuba kujundada

Meblik mööblisalong aitab lapse tuba kujundada

08.09.2020

Lapse tuba peab täitma paljusid funktsioone. Osaliselt on see garderoob, magamis- ja mängutuba ning puhkeruum. Muidugi peab seal olema ka koht õppimiseks - uus õppeaasta on just alanud.

Loe edasi

Vannituba.ee esindussalong on alates 31. augustist kolm korda suurem

Vannituba.ee esindussalong on alates 31. augustist kolm korda suurem

01.09.2020

Uue esindusssalongi leiate Järve Keskuses tagant, NOTO plaadisalongi vastast.

Loe edasi

7 olulist asja, mida  koolikoti valimisel silmas pidada

7 olulist asja, mida koolikoti valimisel silmas pidada

Koolikott on iga koolilapse truu ent kaalukas kaaslane mitmeteks aastateks. Valesti valitud koolikoti igapäevane kandmine võib kaasa tuua rühiprobleeme, lülisamba vigastusi ja sellest tingitud seljavalusid.

Loe edasi

5 olulist asja, mida koolilapse toa sisustamisel järgida

5 olulist asja, mida koolilapse toa sisustamisel järgida

Kooli eel vajab lastetuba paljudes koduses värskendamist ja ümber kujundamist. Kuna lapsed magavad, õpivad ja mängivad tihti samas toas, siis on tegevusi, mida ei tasuks kunagi tähelepanuta jätta.

Loe edasi

Blenderid ja mahlapressid kauplusest Expert, marjad soeta Marjafestivalilt!

Blenderid ja mahlapressid kauplusest Expert, marjad soeta Marjafestivalilt!

13.08.2020

Marjad ja aiasaadused on valmimas. Tule Marjafestivalile ning kindlasti külasta ka Expert kauplust.

Loe edasi

Marjafestival tuleb taas!

Marjafestival tuleb taas!

10.08.2020

Tule Marjafestivalile 13. – 15.08.2020

Järve Keskuse ees festivalialal on müügil laias valikus värsket kodumaist talu-…

Loe edasi

Juba sellel pühapäeval majas värske mesi!

Juba sellel pühapäeval majas värske mesi!

07.08.2020

9.augustil kell 10.00-19.00 on Järve Keskuse I korruse vallutanud mesinikud üle terve Eesti ning kodumaist kvaliteetset ja kasuliku mett saab kaasa osta iga kabuumiline.

Loe edasi

Head shoppajad! KABUUM on kohe kohal!

Head shoppajad! KABUUM on kohe kohal!

04.08.2020

Augustikuu Kabuum on kohe kohal!
5 päeva täis erakordselt häid hindu ja külaliskauplejaid ning parima mee valimine!

Loe edasi