Avamisajad maikuus

6 sisekujundustrendi, mida jälgida

Sisearhitektuuribüroo Superellips üks omanikke, Kärt Loopalu annab nõu, millised on need suunad, millega sel aastal kindlasti mööda ei pane.

1. Kõige suurem sisustustrend sel aastal on loodusest inspireeritud ümarad ja pehmed vormidmööbliesemed laiemate ja volüümikate kurvidega.

Nagu rõivamoes on praegu trendikas pehme Teddy-kangas ning sellest tehtud mantlid, võiks ka kõige moodsamal mööblil olla karvane kate.

2. Taas on moes naturaalsed ja unikaalsed materjalid, mis esindavad püsivaid väärtusi- rotang, vineer, džuut, sisal, kanep ja terrakota. Lisaks on trendikas muutunud traditsiooniline käsitöö. Tasub mõelda keraamilisele esemele või hoopis puidust elemendile, mis lisaks ruumi ainulaadsust.

3. Au sees on naturaalsed sooja alatooniga värvid.

Dulux värvieksperdid on eelmise aasta tooniks valinud Tranguil Dawn- hommikutaeva puhtast ilust inspireeritud värv. Rohelise, sinise ja halli vahepealne toon on helge ja mitmekülgsete varjunditega. Mõjub erinevalt soojas, neutraalses, pehmes ja eredas värvipaletis. Samuti oli populaarne kollane oma erinevate võimalike toonidega, ka sinepitoon.

Selle aasta tooniks aga Brave Ground– tugevama varjutusega pastelne pruunikas toon, mis peegeldab loodust ja lihtsaid asju. Soe, maalähedane toon tekitab stabiilse, kindla ning rahuliku meeleolu.

4. Valgustitrendidest on valitsevaks 80datest inspireeritud neoontorust väänatud valgustid ning geomeetrilise joonega valgustid.

5. Taimed toas on kindlasti endiselt populaarsed. Uued hitid on kaktused ja sukulendid ning banaani-, oliivi- või sidrunipuu. Kindlasti ei maksa välja visata juba varem armastatud monsterat ja viigipuud.

6. Vaipadest tasub valida geomeetrilise mustri ja kujuga eksemplarid.

Vaibatrendidest tasub mainida veel naturaalseid kangaid (sisal), neutraalseid toone, samuti eksootikat, nagu Maroko vaibad. Ka käsitsi tehtud vaibad on populaarsed.

LEIA SARNASED TOOTED, Järve Keskuses on üle 40 kodu-ja sisustuskauplust

 

Allikas: Idee ja Lahendus
Tekst: Anna Kask
Fotod: Shutterstock ja tootajad

Kõik uudised

Viimased uudised Uudiste arhiiv

Rave Mööbel laienes

Rave Mööbel laienes

04.05.2021

Alates eilsest on Järve Keskuse RAVE Mööbli esindussalong avatud ning suurem kui varem.

Loe edasi

Pepco kauplus nüüd ka Järve Keskuses

Pepco kauplus nüüd ka Järve Keskuses

03.05.2021

Täna, 3.05, avas Järve Keskuses uksed täiesti uus ja klientide poolt oodatud kauplus, PEPCO.

Loe edasi

Järve Keskus saab suve lõpuks täiesti uue siseilme

Järve Keskus saab suve lõpuks täiesti uue siseilme

28.04.2021

Järve Keskuses algavad aprillist septembrini kestvad rekonstrueerimistööd, mille käigus uuenevad keskuse kõik üld- ja puhkealad ning täieneb ka kaupluste ja kaubavalik. Puhkenurgad muutuvad veel hubasemaks.

Loe edasi

Moodne Ibiza kodus

Moodne Ibiza kodus

Folgilikud mustrid, naturaalsed tekstuurid ja värvilised tutikesed punutud korvidel- too peosaare interjööritrendid oma koju aastaringselt.Kas

Loe edasi

Puukentsefaliidi vastu vaktsineerimine apteegis

Puukentsefaliidi vastu vaktsineerimine apteegis

19.04.2021

Tule vaksineerima! Ajavahemikul 19. aprill kuni 20. juuni 2021 toimub Järve Keskuse Apotheka apteegis (Netiapteegis) puukentsefaliidi vastu vaktsineerimine. Vaktsineerimist viivad apteegis läbi tervishoiuteenuse osutajad.

Loe edasi

Karakteriga kodu, kus kohtuvad eri ajastud

Karakteriga kodu, kus kohtuvad eri ajastud

Armastatud kodu-instagrammer Liis Taras ja tema pere - abikaasa Madis, lapsed Ella ja Lukas ning koer Platon - on sisekujundushuvilistele ammu tuttavad, samuti iga nurgake nende kaunist kodust. Meeleldi jagab ta seda ka Järve Keskuse jälgijatele.

Loe edasi

Kunstiküllane korter Berliinis

Kunstiküllane korter Berliinis

Kodu on koht, mille seame täpselt enda järgi ning mis peegeldab meie hingeelu. Lea Lange jaoks, kes meile oma kunstiküllast kodu näitab, on töö ja kodune elu aga ühildatud.

Loe edasi

Siinid kaasaegsetes eluruumides

Siinid kaasaegsetes eluruumides

Valgustuse hea planeerimise tähtsust ei pea kodusisustamise puhul ilmselt rõhutama, kuna see loob kodutunde ning rõhutab just seda, millesse disaini puhul oled panustanud. Üks efektiivne viis selleks on siinide kasutamine.

Loe edasi

Kõik vajalik lihavõttepühadeks Järve Keskusest!

Kõik vajalik lihavõttepühadeks Järve Keskusest!

Järve Keskuse kauplustes on kõikideks pühadeks ja pidupäevadeks lauakaunistusi ning kingitusi, sul tuleb need vaid üles leida! Siin on väike valik, millest võib sulle kodu kaunistamisel abi olla!

Loe edasi

3 nippi vannituppa, kuidas “olme” stiilseks muuta

3 nippi vannituppa, kuidas “olme” stiilseks muuta

Pesukorv vannitoas ei ole kuigi glamuurne vaatepilt ning meenutab perenaisele pidevalt tegemata töid. Anname ideid, kuidas lihtsalt ja kiirelt vannituba stiilseks muuta ning aitame leida sarnased tooted.

Loe edasi