Avamisajad pühadel

KabuumK - P 11.-15. August

Maja täis erakordselt häid hindu ja seda ainult 5 päeva!

Vali tooted kataloogist välja ja tule keskusesse järele.

11.-15.august ning 13.-15.august toimuvad Facebookis Kabuumi loosimängud. Vali välja omale meelepärane kingitus Järve Keskuse kauplustelt, anna sellest märku ning juba 13 ja 16.augustil loosime õnnelikud võitjad, kes saavad just oma väljavalitud kingituse osaliseks! Hoia Järve Keskuse FB silm peal ja lippa MÄNGIMA 

KABUUMI külastaja meelespea!

Hea Kabuumi külastaja, meil on heameel, et tuled meile külla, et saada osa meie superpakkumistest. Et sinu osturõõm püsiks, tuletame sulle meelde et:

  1. Kui tunned ennast haigena, siis jää parem koju;
  2. Kui tuled Kabuumile, siis kindlasti desinfitseeri regulaarselt oma käsi
  3. Kui soovid, haara omale keskusesse sisenedes turvalisuse tagamiseks  tasuta mask

 

Meil on päris suur keskus, siit leiad lausa 100 kauplust ja teenindusasutust, seega sul on piisavalt ruumi, et hoida teiste külastajatega 2 meetrist vahet. Kui sul on kaasas mask, siis kanna seda julgesti. Kui veidikene siiski pelgad, aga ikka tahad tulla, tule pigem hommikupoole, siis on vähem rahvast.

VAKTSINEERIMINE KESKUSES

Kui sa pole veel vaktsineeritud siis Apotheka Järve Keskuse apteegis (1.korrusel JUVEELI VASTAS), toimub vaktsineerimine alates 5.augustist teisipäeviti ja neljapäeviti 17.00-20.00 ning pühapäeviti 11.00-15.00!

COVID-19 vastu vaktsineerimine on 2021. aastal tasuta kõigile Eestis elavatele inimestele ja ka neile, kellel pole tervisekindlustust. Vaktsineerimine on avatud kõigile inimestele, kes on vähemalt 12-aastased. Üldjuhul on alaealine oodatud vaktsineerima koos vanemaga või vanema heakskiidul. Alla 16-aastaseid ootame vaktsineerima koos eestkostjaga (või vanemaga).

Vaktsineerimine apteegis toimub ainult eelregistreerimisega SIIN

 

  • Kabuum hinnapomm