Sofa Moda sisustussalongis püüdleme selle poole, et leiaksid oma kodusesse interjööri kõik vajaliku. Oleme Valgevene suurima mööblitehase Pinskdrev esindussalong Eestis. Antud tehas on oma kvaliteedilt absoluutne tipp kogu Euroopas. Tooted on suures osas valmistatud käsitööna ning tootmises on kasutatud vaid kvaliteetseid toormaterjale.

Soovime pakkuda lahendust nii neile, kes armastavad klassikat, kui ka neile, kes eelistavad modernset joont. Meie juurest leiate üle 300 mudeli erinevat pehmet mööblit. Samuti saate valida luksuslike elutoa,- söögitoa ning magamistoa komplektide vahel.

Kahtlemata interjööri sisustades on oluline roll valgustitel. Meie juurest saate lahenduse ka viimase näol. Valik Itaalia ning Belgia valgusteid aitavad sära lisada igasse ruumi.
Pinskdrev tehas on tuntud ka oma kvaliteetsete madratsite poolest. Salongis on nähtaval üle 20ne erineva lahenduse, kuid ärge peljake meie poole pöörduda, sest tellides on võimalik valida pea 100 erineva mudeli hulgast.

Oleme uus, värske ja lahendustele orienteeritud sisustussalong. Kui vajate nõu oma kodu kujundamisel või erilahendusi, võite meie poole julgelt pöörduda. Püüame täita kõik teie soovid ning unistused.

Sofa Moda