Bronzallure ehted otse Milanost

Eesti Juveeli kauplusest leiab väga palju erinevaid tooteid ja ehetebrände, nii meie oma ehetekunstnikelt, kui ka mujalt.

Kõige uuem sari, Bonzallure, saabus otse Milanost ning on poelettidel juba saadaval.

Bronzallure bränd on sündinud 2010. aastal Milanos, Itaalias. Ehted on loodud patenteeritud Golden Rose sulamist, mis võimaldab luua ainulaadseid esmakvaliteedilisi ehteid. Iga ehe on kaetud 18k roosa kullaga. Selline roosa värv ise on maailmas ainulaadne ja seda võib leida ainult Bronzallure’i ehetest. Roosas elamine tähendab elamist rafineeritult, elegantsi, kompositsiooni ja positiivsusega, sest kõik, mis on hea, võib alati juhtuda. See on meeleolu, elustiil, mis saadab Bronzallure’i kandvat naist igal hetkel.

Bronzallure’i naiseks olemine tähendab olemast sõltumatu ja samal ajal armas, elegantne ja kogenud. Bronzallure’i kandva naise eripäraks on positiivus, mille tulemuseks on enesearmastus ja armastus oma elu vastu. Naine, kes soovib ühendada trendiehte ajatu/klassikalise aksessuaariga. Naine, kes kannab Bronzallure’i, armastab rahu, rahulikkust ja igapäevast intiimsust, milles suudab ta avada oma isikupära ja peegeldada oma suhtumist.

Brändiloojad tagavad parima kvaliteedi taskukohase hinnaga, et rahuldada iga kliendi vajadused. 

Bronzallure’i ehted on naiselikud, elegantsed ning säravad. Trendiehe sulandub klassikalise aksessuaariga üheks tervikuks.

Leia poest!

Bonzallure ehted leiad Järve Keskuse Eesti Juveeli kauplusest. Kauplus asub keskuse 1. korrusel.