Uudised

Meistrite Laat Järve Keskuses
Meistrite Laat Järve Keskuses

Järve Keskuse Meistrite Laat juba järgmisel nädalal neljapäevast pühapäevani.

Kohata võib lihameistreid ja juustumeistreid, käsitöömeistreid ja kunstimeistreid.
Kohal on toidutootjad talunikud, rätsepad ja mesinikud.

Hansapost nüüd Järve Keskuses!
Hansapost nüüd Järve Keskuses!

Hansapost on Eesti suurim veebikaubamaja! Alates aprillist 2015 on Hansapost ka Järve Keskuses. Hansaposti kaupluse näol on tegemist täiesti uudse ja unikaalse lahendusega jaekaubanduses! Siit alates saavad nii Hansaposti tänased kui uued kliendid, kes on harjunud kaupa pildi põhjal tellima, toodet enne tellimist näha ja katsuda! Tellimuse saab vormistada kaupluses olevates iseteeninduskassades või siis ikka mugavalt kodus diivanil. Kauba eest tasumine toimub siis kui kaup on kodus käes!
Lisaks toodete näidistele on aga kaupluses igakuiselt ka eripakkumised, mida võimalik kohe ka kohapealt kaasa osta. Asume Järve Keskuse esimesel korrusel.
www.hansapost.ee

Tehnikakauplus Expert nüüd Järve Keskuses!
Tehnikakauplus Expert nüüd Järve Keskuses!

Hea meel on teatada, et Järve Keskuse 1. korrusel avas oma uksed Expert.

Eesti tarbijaid on Expert rõõmustanud juba üle 20 aasta. Expertist leiate mitmekesise ja regulaarselt uueneva valiku kodu- ja köögitehnikat, telereid, audio-videotooteid, digitehnikat ja lisavarustust.
Kogenud müügikonsultandid on alati pakkumas usaldusväärset nõu ja abi, et leiaksite enda vajadusele täpselt sobiva toote.

Järve Keskusest saab taas angersäga osta
Järve Keskusest saab taas angersäga osta

19.-20, 22.-23, 29.-30. detsembrilmüüb Paadi Talu OÜ Järve Keskuse parklas isekasvatatud angersäga ja selle tooteid. Aafrika angersäga eeliseks on, et tal puuduvad soomused ja peened pindluud. Maitseomadustelt on aafrika angersäga pretensioonitu, puuduvad kõrvalmaitsed, sobib igasse rooga. Liha on kalal toorelt roosakas ja küpsenult valge, nahaalused koed säilitavad roosakas- pruunika ilme.

Rohkem infot Võrumaa Paadi talu kasvatuse ja angersäga kohta leiate: www.paaditalu.ee

Järve keskuses avati lepasuitsahjudes valmistatud lihatoodete müük

Tänasest on kõigil keskuse külastajatel võimalus osta otse tootjalt naturaalsetes lepasuitsu ahjudes valmistatud sinke ja vorste.
Luha Lihatööstuse Suitsutare singid valmivad traditsioonilisel viisil. Liha on sooldunud soolvees ca 7-10 päeva ning suitsutatud ehtsas lepasuitsus. Toodetesse ei ole valmistamisel süstitud soolvett ning valmistooted on madala niiskuse sisaldusega.

Suitsutare toodetele annab lisaväärtuse, et neis ei sisaldu Na-glutamaati (E621), laktoosi, gluteeni ega kamarat.

Suitsutare tooteid saate osta Järve Keskuse esimesel korrusel selle aasta lõpuni kell 10.30-19.30.