Lahtiolekuajad:JÄRVE KESKUS

10-21

 1A ja 0 korrus

10-20

 JÄRVE SELVER

  8-23

 Lahtiolekuajad pühadel
Otsi kauplust

Apotheka Järve Keskuse apteek

Apotheka Järve Keskuse apteegis on saadaval lai valik tervise- ja ilutooteid ning ravimeid. Lisaks on igal kuul paljud tooted Apotheka kliendikaardiga eriti hea hinnaga.
Apotheka kliendiks saad TASUTA hakata apteegis kohapeal või internetis www.apotheka.ee/kliendikaart
Apotheka Järve Keskuse apteegis on saadaval järgmised terviseteenused: 
nahadiagnostika, kehakoostise määramine. Erinevate tervisenäitajate määramine apteegis on kiire ja mugav viis kontrollida oma tervislikku seisundit ilma spetsiaalselt arsti poole pöördumata.

Apteegikosmeetika sarjadest on esindatud:
Vichy
Babe
Avene
La Roche-Posay
BioNike
jpt.

E-P 10-21

Apotheka Järve Selveri apteek

Apotheka Järve Selveri apteegis on saadaval lai valik tervise- ja ilutooteid ning ravimeid. Iga kuu on paljud tooted Apotheka kliendikaardiga eriti hea hinnaga. Apotheka kliendiks saad TASUTA hakata apteegis kohapeal või internetis www.apotheka.ee/kliendikaart

Apteegikosmeetika sarjadest on esindatud: Novaclear ,Bioderma, Eucerin, Physiogel, Sebamed jpt.

09-21

Telefon: +372 667 3686
E-post: silikapt@apotheka.ee
Koduleht www.apotheka.ee
Facbook http://bit.ly/Apotheka-apteek

Bio4you

Bio4you

Bioloogiline sertifitseeritud kvaliteetkosmeetika, mineraalkosmeetika, kodupuhastusvahendid, kontrollitud päritoluga bio-toidulisandid ning toiduained.
Kaubad allergikutele ning 100% taimse päritoluga, mahepõllunduslik looduskosmeetika.

E-P 10-21

Eesti Optik

Eesti Optik

Eesti Optik on vanim kodumaine optikaga tegelev ettevõte, kuhu kuulub 16 kauplust üle Eesti. Pakume suures valikus prilliraame, -klaase, päikeseprille, kontaktläätsesid ja muid optikatooteid selle ala maailma parimatelt tootjatelt. Meie kauplustes on kaasaegne tehnika nägemise kontrollimiseks ja prillide määramiseks. Raamide valikul leiate parima lahenduse üheskoos meie optometristide ja klienditeenindajatega. Nad on läbinud spetsiaalse väljaõppe ja omavad vajalikke kogemusi, et võtta arvesse pakutavate klaaside eripära ning iga kliendi moe-eelistusi, samuti elustiili. 

Tänu pikaajalisele koostööle Euroopa suurimate prillitootjatega, suudame pakkuda maailmas tuntud kaubamärkide tooteid. Oleme paljude brändide maaletoojad, nende hulgas Prantsusmaa firma Look Vision brändidele Le Ducat, New Man, Xenith, Le Tanneur, Crobs. Esindame ka Itaalia suurfirmade optikatooteid, kuhu kuuluvad tuntud brändid nagu Emmanuel Ungaro, Laura Biagiotti, Trussardi, Mandarina Duck, Caractere, Think Pink, Opera, Rafting, Nazareno Corsini, Calvin Klein, Salvatore Ferragamo, Valentino jt. . Meie kauplustes müüdavate toodete valikus on kõrgtehnoloogilisi klaase, mis tagavad parima nägemismugavuse.

E-P 10-21

+372 6 673 677; +372 6 780 783
info@optika.ee
www.optika.ee

Eliksiir

Eliksiir

Eliksiir loodusravipoe eesmärgiks on pakkuda selekteeritud parimaid kaubamärke. Meie tingimuseks on, et tegemist oleks puhta loodustootega. Pakume supertoiduaineid ja jagame infot tervislikust toitumisest.

E-P10 - 21
Euroapteek

Euroapteek

Euroapteegi eesmärgiks on olla klientidele usaldusväärseks partneriks oma kliendikesksuse ning professionaalsuse poolest! Külastades meie apteeki, leiate eest parimad lahendused oma terviseprobleemidele, soodsaimad pakkumised nii ravimite kui ka toidulisandite näol ning erinevaid toredaid kampaaniaid. Lisaks pakume igal kuul diagnostikaid, tooteesitlusi ning konsultatsioone. Tere tulemast Järve Keskuse apteeki!

E-P 10-21

Pro Optika

Pro Optika

Pro Optika on koht, kuhu tasub tulla esimesena, sest siit leiab parimad palad hetke prillimoest tuntud tootjatelt. Kas tahad näha? Näha, kui ilus on maailm? Näha, kui ilus Sa ise oled? Kas tahad näha, kuidas erinevad prillid võivad muuta Su välimuse just selliseks, nagu Sa ise tahad või tahtagi ei osanud? Näha, kui sõbralik ja asjalik võib olla? Kui tahad näha, siis tule Pro Optikasse. Näeme siin!

E-P 10-21

+372 605 6498
jarve@prooptika.ee
www.prooptika.ee