Lahtiolekuajad:JÄRVE KESKUS

10-21

 1A ja 0 korrus

10-20

 JÄRVE SELVER

  8-23

 Lahtiolekuajad pühadel
Otsi kauplust
 telm@rx

telm@rx

TelMaRX-i kaubavalikus on tarvikud mobiilidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele – ekraani kaitsekiled, kotid, ümbrised, kaaned, autohoidikud, laadijad.
Teenustööna pakume ekraani kaitsekile paigaldus mobiilile, nutitelefonile, tahvelarvutile, laptopile, fotoaparaadile.

E-P 10-21

Elisa

Elisa

Tule Elisasse! Meilt saad soodsad kõned, kvaliteetse interneti ning parima hinnaga tõelised nutitelefonid ning tahvelarvutid.

 

E-P:10 - 21

Expert

Expertist leiate mitmekesise ja regulaarselt uueneva valiku kodu- ja köögitehnikat, telereid, audio-videotooteid, digitehnikat ja lisavarustust. Pakume oma kaubavalikus nii maailma tipp-tasemel kaubamärkide kui ka vähemtuntud, aga kvaliteeti tagavate tootjate tooteid.

E-P: 10.00-21.00

Telefon: +372 623 7505
E-mail: jarve@expert.ee
www.expert.ee

Klick

Klick

Klick on Eesti suurim digipoodide kett, kus müügil sülearvutid, printerid, televiisorid, fotokaamerad ja palju lisaseadmeid.

E-P 10-21

Noor Tehnik

Noor Tehnik

Noor Tehnik kauplusest leiad Eesti suurima valiku kvaliteetset kodu- ja autoaudiot.

Pakume oma klientidel nii eksklusiivsetest kodu- ja autoaudiosüsteeme kui ka vähem nõudlikule maitsele sobivat valikut.
Meie spetsialistid aitavad Sind nõu ja jõuga valiku tegemisel ning  vajadusel ka süsteemide paigaldamisega nii koju kui autosse.
Lisaks pakume veel GPS süsteeme, bluetooth handsfreesid, digibokse, turvaseadmeid ja tuuningut.

Oled meie kauplusesse oodatud!

 

 

E-P 10-21

+372 655 9752
jarve@noortehnik.ee
www.noortehnik.ee

Oomipood

Oomipood

Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus elektroonikaseadmete kasutamiseks. Oomipoest leiad kõik, mis ümbritseb kodutehnikat – juhtmed, pistikud, antennid ja puldid ning ka seda, mis on kodutehnika sees – kaitsmed, trafod jms.

 

E-P 10-20

Telia

Telia

Telia pakub suurimas valikus telekommunikatsiooniteenuseid, unikaalset sisu ning mobiilside-, lairiba- ja IT-lahendusi nii era- kui äriklientidele. Esinduses saad küsida nõu ja liituda mobiilsideteenustega (sõlmida ka nt. Mobiil-ID lepingu, teostada paketivahetust jms), tellida interneti püsiühenduse, Telia TV või hoopis lauatelefoni teenuse.
Lisaks leiad laias valikus nuti-, mobiil- ja lauatelefone, telereid, digibokse, süle-, laua- ja tahvelarvuteid, internetiseadmeid, GPS- ja vaba aja seadmeid ning palju muudki.
Rohkem infot Telia teenuste ja kaubavaliku kohta leiad Telia kodulehelt ja e-poest.

E-P 10-21